Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Výukové video (LearningResource, VideoObject, Clip) strukturovaná data

Vyhledávání Google je pro studenty a učitele vstupním bodem pro objevování a sledování výukových videí. Pokud výslovně uvedete informace specifické pro výuku pomocí strukturovaných údajů, jako je úroveň vzdělání a koncepce a dovednosti, kterých se video týká, může Google lépe porozumět obsahu vašeho videa a poskytnout žákům lepší zážitek, který jim pomůže najít správný obsah…. Detail článku »

Strukturovaná data pro vyhledávání pracovních nabídek (JobPosting)

💡Kvůli COVID-19 zaznamenala společnost Google větší zájem uchazečů o práci z domova a o pracovní příležitosti na dálku. Doporučujeme vám, abyste si označili pracovní místa pro práci z domova. Přidáním strukturovaných dat JobPosting na webové stránky s nabídkami pracovních míst můžete zlepšit zážitek z hledání práce. Přidáním strukturovaných dat se vaše pracovní nabídky mohou zobrazovat… Detail článku »

Metadata obrázků ve službě Obrázky Google

Pokud zadáte metadata obrázku, mohou Obrázky Google zobrazit další podrobnosti o obrázku, například kdo je jeho autorem, jak mohou lidé obrázek používat a informace o kreditu. Uvedením informací o licenci může například obrázek získat nárok na odznak Licencovatelný, který poskytuje odkaz na licenci a podrobnější informace o tom, jak může někdo obrázek použít. Dostupnost funkcí… Detail článku »

Strukturovaná data Jak na to (HowTo)

💡Obsahuje vaše stránka pokyny k jídlu nebo nápojům? Přidejte strukturovaná data Recept místo Jak na to. Pomocí strukturovaných dat HowTo můžete Googlu výslovně sdělit, že váš obsah je návodem k použití. Návod na použití provede uživatele souborem kroků k úspěšnému dokončení úkolu a může obsahovat video, obrázky a text. Například “Jak uvázat kravatu” nebo “Jak… Detail článku »

Strukturovaná data pro domácí aktivity (VirtualLocation)

Abyste lidem pomohli objevit aktivity, které mohou dělat z domova, můžete na stránky s online událostmi a videi přidat strukturovaná data. Když lidé hledají aktivity, které mohou dělat doma, videa a online události se zobrazí v bohatých výsledcích. Lidé mohou kliknout na video nebo lekci a zobrazí se jim další podrobnosti, například popis aktivity, způsob… Detail článku »

Strukturovaná data FAQ (FAQPage, Question, Answer)

💡Umožňuje váš web uživatelům odesílat odpovědi na jednu otázku? Použijte místo toho strukturovaná data QAPage. Stránka často kladených otázek (FAQ) obsahuje seznam otázek a odpovědí týkajících se určitého tématu. Správně označené stránky FAQ mohou mít nárok na bohatý výsledek ve vyhledávání a na akci v asistentovi Google, což může pomoci vašemu webu oslovit správné uživatele…. Detail článku »

Strukturovaná data Fact Check (ClaimReview)

WordPress › Chyba