Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Stream, změny ve vyhledávání a nové články v akademii

Léto je v plném proudu a zatímco někteří už odpočívají pod slunečníkem s koktejlem v ruce, my odpočíváme především během importů nebo při spouštění SQL příkazů s hrnečkem kávy na stole. A jelikož stále něco kutíme, přinášíme vám další z řady našich pravidelných novinek. Pojďme se podívat nejprve na drobné úpravy v aplikaci. Export bez… Detail článku »

Praktické postupy, update Google a workshop

Zatímco na přelomu dubna a května někteří stavěli májky, romantizovali pod rozkvetlou třešní nebo pálili strašáky, my jsme si místo třešně alespoň dopřáli uschlý kaktus na poličce a pálili jsme zejména procesory našich strojů. Žár to byl ale neméně vydatný, protože se nám podařilo upéct opět několik novinek. Nová SERP feature Na přehledu klíčových slov… Detail článku »

Nový kurz, workshopy, roadshow a další aktuality

Další měsíc utekl jako voda a my se opět hlásíme s novinkami z Collabimu. Spíše než vylepšení vám v tomto měsíci přinášíme aktuality z oblasti vzdělávacích programů. Pojďme se na vše podívat podrobně. AI tvůrce obsahu již brzy! V minulých novinkách jsme avizovali naši nejnovější funkcionalitu, na které aktuálně pracujeme. Jedná se o AI nástroj… Detail článku »

Navštívili jsme SEO restart 2024!

Úvodem Letošní SEO restart agentury Taste je za námi a jelikož jsme si událost nenechali ujít, přinášíme vám drobný report s našimi zážitky. Na cestu jsme vyrazili rovnou ve čtyřech – na SEO restartu jste tak mohli potkat Dalibora, Dana, Jardu a Vojtu. V první řadě musíme ocenit plán celé události. Začněme od prostoru –… Detail článku »

Aktualizace kurzů, SEO workshop a pozvánka na SEO restart

Upozornění: Aktuálně jsme zaznamenali změnu ve fungování operátoru “allintitle:”. Google v některých případech nezobrazuje počet výsledků ve vyhledávání. KGR si proto můžete ověřit přímo v Collabimu přes funkci Změření KGR. Od února se objevilo poměrně mnoho zajímavých událostí. Jak už je u nás zvykem, zapracovali jsme několik vylepšení – a kromě toho jsme se usilovně… Detail článku »

Hlídač reklam, CTR pro rok 2024 a další aktuality

Poprvé v novém roce hlásíme novinky, které se v Collabimu od konce minulého roku udály. Od posledního hlášení uběhlo pár měsíců, nicméně mimo vánočního klidu jsme poctivě pracovali na nových vylepšeních. Opět další zrychlení! Snížili jsme režijní čas ručního přeměření stránek a klíčových slov. Pokud potřebujete jednorázově přeměřit klíčová slova nebo stránky, k přeměření nyní… Detail článku »

Přehled změn pozic, týdenní měření, grafy a dva dobré skutky

Nový design aplikace je již nějaký čas v provozu, přesto dále pracujeme na nových vylepšeních. Díky vašim námětům máme možnost aplikaci ladit tak, aby vám uživatelské rozhraní co nejvíce vyhovovalo. Opět přinášíme několik novinek, které se od minulého měsíce udály. Přehled se změnami pozic klíčových slov Na hlavním přehledu projektu vždy najdete blok s nejdůležitějšími… Detail článku »

Faceliftujeme Collabim a webinář o výsledcích AI experimentu

Po minulé náloži novinek vám přinášíme další nové úpravy, které jsme v aplikaci provedli za poslední týdny. Práce v aplikaci je tak opět o něco pohodlnější. Upozornění při načítání odkazů Vylepšili jsme automatické načítání odkazů z URL adresy. Aplikace vás upozorní, pokud je chybně zadaná URL adresa nebo pokud na adrese není nic nalezeno. Navíc… Detail článku »

Nový web, design aplikace a další vylepšení

Léto je pomalu za námi a přestože prázdniny utekly poměrně rychle, nelenili jsme a pilně jsme připravovali vylepšení pro Collabim. Za všechny ty horké letní dny jsme vypotili opravdu hodně novinek a ty vám nyní s radostí představujeme níže. Věříme, že vám úpravy přijdou vhod a budeme moc rádi, když nám případně dáte vědět zpět,… Detail článku »

Nový kurz, Svatý grál 2.0, automatické návrhy klíčových slov a další vychytávky

Po krátké odmlce nadešel čas představit vám příval novinek, které se v Collabimu odehrály. Jako vždy, pracujeme na tom, abychom vám přinesli nejlepší možné výsledky, a je nám potěšením sdělit vám několik vzrušujících novinek, které jsme připravili. V posledních týdnech jsme byli zaneprázdněni vylepšováním naší aplikace, nasloucháním vašim nápadům a převáděním těchto námětů do praxe…. Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit