SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Recenze e-booku „Analýza klíčových slov: Návod krok za krokem“

Na internetu můžete nalézt nepřeberné množství návodů, jak si svépomocí připravit analýzu klíčových slov. Žádný návod však nejde do takové hloubky, aby ukázal i detaily provedení jednotlivých kroků a podrobně vysvětlil každou část tohoto procesu názorně. A přesně o tom je tato kniha od Michala Binky. Sami jsme ji zhltli několik dní před jejím oficiálním… Detail článku »

E-book: Jak psát SEO friendly články

Většina provozovatelů eshopů a tvůrců online obsahu si uvědomuje, že organická návštěvnost je jedním z pilířů trafficu. Děláte-li dobře SEO, dokážete získat relevantní návštěvnost, která je obvykle také slušně konverzní. I proto existuje celá řada agentur a SEO konzultantů, kteří nabízí pomoc s optimalizací stránek. Velmi často se setkávám s nabídkami na analýzu klíčových slov, technické SEO, analýzu… Detail článku »

E-book: Ochutnejte technické SEO od Taste

  Dnes vyšel zbrusu nový e-book od digitální agentury Taste na téma technické SEO. Nelenili jsme a rovnou ho celý přelouskali. Musíme říci, že takto perfektně ucelené shrnutí této problematiky jsme snad ještě nikde v českém jazyce neviděli. A co že se vlastně dozvíte? Jednotlivé kapitoly jsou členěny přehledně a pokrývají snad všechny aspekty webu po… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit