S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Analýza konkurence pro začátečníky i SEO guru

Zajímavá prezentace, která je hodna našeho sdílení, byla nedávno vytvořena panem Milanem Fialou. Jsem lepší než moje konkurence? V čem bych se měl před ní zlepšit? Chci se vůbec koukat na mojí konkurenci? Mám jí řešit? Jaký je podíl mého byznysu na trhu? Nevíte odpovědi na tyto otázky? Nikdy jste je neřešili? Chcete znát správný postup?… Detail článku »

Amazon, Apple, Baidu… a teď i Collabim!

Co mají společného? Jako jedna z prvních několika desítek společností na světě (přesně 168) jsme se stali ověřenou společností pro GDS – Google Data Studio díky našim konektorům. Přes ně si můžete data Collabimu dostat do jakéhokoliv reportu v rámci GDS ekosystému! Návod jak na to najdete na naší nápovědě. A protože slavíme, připravili jsme… Detail článku »

Bounce rate – mýty a vysvětlení

Nevíte jak vlastně vypočítat Bounce Rate? Nebo kdy ještě nemusíte řešit Bounce Rate a kdy naopak byste co nejrychleji měli začít? To a ještě mnohem více se dozvíte v zajímavém článku, který zpracoval pan Miroslav Pecka. Přinášíme Vám tedy naprosto pecka článek, který se zabývá problematikou Bounce rate – Míra okamžitého opuštění. Doufáme, že jste se něco nového přiučili!… Detail článku »

Krásný příklad optimalizace vyhledávacího snippetu

Dnes jsme narazili na krásný příklad optimalizace snippetu pro vyšší CTR (proklikovost) z vyhledávače google a to na aktuální konferenci SEO restart, který pořádá agentura MEDIO, člen skupiny TASTE, která již delší dobu tento způsob propaguje. Co myslíte, který odkaz je „nejviditejnější“? Více informací o optimalizaci snippetů najdete například ve článku Optimalizace snippetů na základě… Detail článku »

Recenze kurzu SEO Training & Social Media Digital Marketing Course 17 in 1

V rámci spolupráce s Tomášem Morávkem a jeho kurzem na UDEMY pod názvem SEO Training & Social Media Digital Marketing Course 17 in 1 (který je pro platící klienty Collabimu ZDARMA) jsme požádali Pavla Nováka (junior SEO specialista) o recenzi kurzu, nyní vám ji přinášíme. Recenze Kurzu Tomáše Morávka: O FB marketingu a sociálních medií Pokud… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit