Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

5 příležitostí pro zpětné odkazy, které máte na dlani

Jak začít s linkbuildingem u nového webu nebo e-shopu? Ideálně vytvořením strategie pro budování zpětných odkazů. Chcete začít se SEO co nejdříve? Máme pro vás 5 tipů na snadno dostupné a zajímavé odkazové příležitosti, které si navíc najdou místo i ve vaší budoucí linkbuildingové strategii. Stránky výrobců a dodavatelů Relevance: vysoká Obtížnost: střední Přínos: vysoký… Detail článku »

Link building 2023: Kompletní návod, jak na budování zpětných odkazů efektivně

Budování zpětných odkazů – jedna z klíčových disciplín SEO, na kterou nedá spousta provozovatelů webových stránek dopustit. Čím více kvalitních a relevantních odkazů, tím je web považován vyhledávači za autoritativnější a s hodnotnějším obsahem. A takové autoritativní weby se často hřejí na výsluní horních příček SERPu. Právě jste se začetli do článku, který se stane vaším kompletním… Detail článku »

Na vlastní e-shopovou kůži – díl 6 – Prvních 5 odkazů

Aneb jak jsem dělala linkbuilding pro eshop. Mým projektem byl eshop s tričky s vtipnými potisky Bezvapotisk.cz. Průběh a výsledky projektu s Vámi chci sdílet v tomto článku včetně emailů, které jsem posílala. Jak jsem vybírala weby Nejlehčím částí bylo vybrat konkrétní blogy a stránky, které oslovit. Do googlu jsem zadávala všelijaké spojení jako módní… Detail článku »

Linkbuilding pod taktovkou Collabimu

My Vás tím provedeme V tomto článku najdete přesný návod jak se pustit do budování zpětných odkazů, za pomoci Collabimu. Uvidíte, že to není vůbec těžké, jak jste si mohli myslet. Linkbuilding jako takový Protože do ničeho se člověk nemá vrhat po hlavě, i my pro Vás máme úvodní slovo k celému návodu, kterým Vás… Detail článku »

Linkbuildingová teorie v praxi

Co vědět jako první Jak začít je nejdůležitější otázkou každého nového projektu. V minulém článku Úvod do linkbuildingu jsme se seznámili s tím co to linkbuilding je. Dnes zjistíme jak na to! Jak takový linkbuildingový odkaz v textu poznáme? Zpravidla to bývá stylisticky odlišný text přímo v článku, nebo na jeho konci. Takový text se… Detail článku »

Úvod do linkbuildingu

Co to vlastně linkbuilding je? Linkbuilding je jednou z off-page SEO metod. Jinými slovy, jde o část SEO, která neprobíhá přímo na Vašich stránkách, ale přesto s nimi pracuje. Jak už je v samotném názvu, linkbuilding jedná se o budování odkazů na Vaše stránky. Cílem je, zde tedy získat zpětné odkazy, ze známých a kvalitních domén, které tím odkazují na… Detail článku »

Linkbuilding – vše, co o něm potřebujete vědět

Linkbuilding Linkbuilding je důležitou součástí SEO. Celá Collabim akademie je právě o vzdělávání se v oblasti SEO, máme tedy pro Vás zdroj dalšího studia. Tento článek bude sloužit jako rozcestník při Vašem studiu. Úvod I ty nejlepší věci se musí uvést, proto jsme připravili: Úvod do linkbuildingu, kde najdete všechny potřebné informace, které Vás uvedou… Detail článku »

3 taktiky, jak začít získávat zpětné odkazy hned teď

Už delší dobu máte hotové webové stránky, které obsahují kvalitní články z vašeho oboru, a stále se nemůžete dostat ve výsledcích vyhledávání výše než konkurence? Začněte s linkbuildingem. Jedním z důležitých faktorů pro zvýšení důvěryhodnosti webů jsou zpětné odkazy. Odkazy se dají získat mnoha způsoby, na tři základní se podíváme. Kontaktujte své dodavatele / známé / odběratele Pokud… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit