Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Linkbuilding pod taktovkou Collabimu

My Vás tím provedeme

V tomto článku najdete přesný návod jak se pustit do budování zpětných odkazů, za pomoci Collabimu. Uvidíte, že to není vůbec těžké, jak jste si mohli myslet.

Linkbuilding jako takový

Protože do ničeho se člověk nemá vrhat po hlavě, i my pro Vás máme úvodní slovo k celému návodu, kterým Vás provedeme.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Návrhy webů pro zpětné odkazy / SiteFinder

Jaké jsou základy linkbuidingu v Collabimu? Tak to je přesně zde!

Přehled zpětných odkazů

Díky Collabimu si udržíte ve své práci přehled a nikdy v tom nebude zmatek. Máme pro Vás dokonce krátký článek o využití v praxi.

Jak efektivně přidávat zpětné odkazy

Efektivita práce je nekonečným tématem. Dalibor s Martinem Vám ukážou nejefektivnější metody pro práci se zpětnými odkazy.

Kontrola zpětných odkazů

Všechna práce se musí kontrolovat, jinak tomu není ani tady. Jak si poradit s výsledky kontroly najdete jak v našem návodu tak článku.

Collabim poráží Excel

 

Finance a rozpočet

Finance a rozpočet jsou tématem absolutně všude, stejně tak tady. Nikdy nebylo jednoduší si udržet v linkbuildingovém rozpočtu přehled.

Když chcete vědět více pro linkbuilding, jak vypadá kvalitní odkaz, jak funguje link juice, co je to externí i interní linkbuilding i tipy na efektivní linkbuilding, přečtěte si taky článek Linkbuilding 2023: Kompletní návod, jak na budování zpětných odkazů efektivně.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit