Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Jedna pozvánka a spousta novinek

Potkáme se na Reshoperu?

Vyrážíme s Collabimem mezí vás na jednu z největších tuzemských akcí v rámci e-commerce. Na Reshoperu představíme žhavou novinku z dílny Collabimu, na které se podílel i Michal Binka. Stavte se u našeho stánku (č. 56). Máte se na co těšit!

Webinář s Tomášem Zahálkou (dudlu.cz)

Tomáš nám na webináři prozradil, jak zajistit 130% růst e-shopu jen z vyhledávačů, aniž byste tomu museli věnovat více jak 2 hodiny týdně. To se mu ve spolupráci s dalšími kolegy totiž povedlo na e-shopu dudlu.cz. Navíc nám Tomáš poskytl návod krok za krokem, jak takového úspěchu dosáhnout.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Podívejte se na záznam zde: https://www.collabim.cz/webinarsdudlu

Effectix připravil návod na práci s Collabimem

Konkrétně se v Effectixu zaměřili na to, jak na automatickou analýzu indexace URL v Collabimu. Ve 4 detailně popsaných krocích se tak dozvíte, jak získat seznam URL adres pro tuto analýzu. Určitě se na článek mrkněte.

Přemigrovali jsme SEO trénink

Po více než roce a půl jsme se rozhodli opustit platformu Teachable a přemigrovali jsme SEO trénink a kurz Umístění v TOP10 na Google do 39,5 hodiny na vlastní Word Press řešení. Získali jsme tak větší kontrolu nad kurzy. Dejte nám vědět, jak se vám v novém prostředí pracuje. Děkujeme

Naše knihovna v akademii se opět rozrostla

V posledních týdnech jsme přidali mimo jiné:

A mnoho dalších nových článku naleznete na Collabim Akademii.

Novinky ze SEO světa:

Seznam má IndexNow API

Nedávno jsme vás informovali o IndexNow protokolu. Seznam nelenil a přispěchal s API, pomocí kterého můžete poslat stránky hromadně k indexaci. Více čtěte v článku: Seznam ma IndexNow API

Interaktivní mapa v SERPu

Google přidal interaktivní mapu do výsledků v SERPu, což může mít vliv na lokální SEO. Podívejte se, jak tato novinka lokální SEO může konkrétně ovlivnit.

Novinky v Collabimu

“Březen za kamna vlezem.” Lidové pořekadlo, které rozhodně neplatí v Collabimu. Opět jsme přidali několik novinek, které vám zase o kousek zpříjemní práci v Collabimu.

Zvýšili jsme spolehlivost real-time komunikace s naším serverem

Vy toto zlepšení můžete poznat při každodenní práci s importem klíčových slov, jednorázovými analýzami nebo doručování notifikací. To vše se nyní zrychlilo a stalo mnohem spolehlivějším.

Vylepšili jsme automatické vyhledávání zpětných odkazů na stránkách

Nově si poradíme se zákeřnými redirecty, špatně formátovanými znaky na stránkách a dalšími nástrahami, které v divoké džungli webu čekají.

O 404 vás informujeme rychleji

Už nemusíte čekat na pravidelný čtvrteční souhrn. Pokud na vašem webu nalezneme problém 404, informujeme vás o tom hned druhý den.

Odměňujeme vaší aktivitu

Vyskočila na vás při práci s Collabimem neočekávaná chyba 500 (“pětikoule”, jak říkáme u nás)?  Popište příčinu chyba a odměníme vás Collabimem zdarma na celý 1 měsíc. Moc si totiž vážíme vaší pomoci při vylepšování Collabimu. Děkujeme.

 

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit