Nová tištěná kniha o SEO Nová tištěná kniha o SEO
Vzdělávání

Kniha: Základy SEO: jasně a stručně

Michal Binka a Dalibor Jaroš spojili síly a dali dohromady první českou tištěnou SEO knihu po více než 10 letech

Mám zájem
Kniha

Tahle kniha Vám dá k dispozici všechny POSTUPY, všechny ŠABLONY a NÁSTROJE, které potřebujete, abyste dostali svůj web na přední pozice ve vyhledávačích.

Tady máte malou ochutnávky z knihy, abyste nekupovali zajíce v pytli:

Základní SEO pojmy

Ať už se rozhodnete SEO věnovat sami nebo jej předáte do rukou specialisty, tyhle pojmy byste měli znát. Už žádné dlouhé porady s vaším SEO specialistou, na kterých na Vás sype odbornosti a Vy jen kývete hlavou. Byť netušíte o čem je řeč. STOP, teď už Vás neopije rohlíkem!

On-page a Off-page SEO v praxi

Nevíte, co si pod pojmem On-page a Off-page SEO představit? Nevadí, přesně od toho je zde naše kniha. Najdete v ní přesné a hlavně osvědčené postupy, jak se pomocí těchto metod dostat na světlo světa. Na vytoužené první pozice na Googlu nebo Seznamu. Tam čekají zákazníci a tyto praktiky Vám pomohou je získat.

Vyhodnocování SEO

Tahle kapitola má cenu zlata. A to doslova. Ukážeme Vám, jak v praxi poznat konkrétní výsledky SEO. Dostanete jasnou odpověď, jestli a jak moc se Vám investice do SEO vyplácí. Hlídejte takto SEO specialistu a uvidíte jak se začne otáčet a kolik nových zákazníků k Vám začne chodit z vyhledávání. 

Obrázkové SEO

Ano, čtete dobře. I u obrázků je výhodné řešit SEO. Udělejte SEO u Vašich obrázků podle návodů v knize a utečte konkurenci, které o tomhle trendu ještě neví. Budete zase o krok před nimi. 

 

Kdo jsme a proč se učit SEO právě od nás?

Nejsme teoretici, ale praktici.
S Michalem jsme v online světě přes 15 let a do SEO jsme za tu dobu investovali tisíce hodin času a miliony korun. Neopakujte naše drahé chyby!

Michal Binka

Michal se v marketingu pohybuje od roku 2003. 12 let sbíral zkušenosti v exekutivních a řídicích funkcích ve středně velkých a velkých firmách na pozici marketingového ředitele. Od roku 2018 si plní sen na vlastní podnikatelské cestě. Naplno se věnuje výhradně problematice SEO (je autorem již několika knih o SEO) a provozu několika svých e-shopů.

Dalibor Jaroš

Dalibor se pohybuje v internetovém byznysu od roku 2006. Začínal tvorbou webů, e-shopů a aplikací, jako klasický freelancer. Postupně se jeho aktivity v online světě rozrůstali a k letošnímu roku (2022) je spolumajitelem 6 firem s ročním obratem přes 100 milionů korun. Od začátku roku 2017 se plně věnuje Collabimu, což je největší a nejpoužívanější český SEO nástroj.

 

Podívejte se na recenze absolventů SEO tréninku, na jehož základě tato kniha vznikala

...a další textové recenze

Michal (majitel e-shopu):

“Seo tréning od Collabimu mi poskytol úplne iný pohľad na môj projekt. Uvedomil som si, kde trávim veľa času a nenesie to žiadne alebo minimálne výsledky. Školitelia sa delili o príklady z praxe a v podstate nebola otázka na ktorú by nevedeli dostatočne odpovedať. Aj keď SEO je veľmi tažka disciplína, po absolvovaní už vidím prvé výsledky posunu mojich pozícii na Google.”

Josef (prodejce oplocení):

“SEO trénink vřele doporučuji všem, kteří chtějí posunout své webové stránky na lepší pozice ve výsledcích vyhledávání a přivést na ně relevantní návštěvníky. Získáte praktické rady a tipy, které jsou velikým přínosem pro praxi. Nečekejte žádné suché definice základních pojmů, ale připravte se na pořádnou dávku užitečných informací, které plně využijete při optimalizaci svých webových stránek! :)”

Tereza (marketingová specialistka developerských projektů):

“SEO trénink – plusy: jsou rozhodně vedení letitými profíky v oboru SEO, jejich plné nasazení, pro mě i proniknutí do tajů SEO nástroje Collabim, … a minusy: SEO trénink není rozhodně nenáročný a nutí ke změně myšlení = bolí to!”

Josef (prodejce B2B služeb pro elektrotechniku):

“SEO trénink mě překvapil svojí uceleností, hutností informací a především skutečnými příklady z praxe. Díky tomu jsem mohl začít nejen hned začít realizovat opravy některých chyb, ale také začít plánovat potřebné změny na mém webu již se znalostí, čeho chci dosáhnout. Super byly také konzultace, ve kterých jsem jednak měl prostor na dotazy a řešení mých problémů, ale taky jsem mohl vidět druhé, co řeší a jak. Mohu jen doporučit!”

Neplatíte poštovné a garantujeme Vám vrácení peněz v případě nespokojenosti.