SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

SEO trénink je na světě a pár novinek v červnu

Dobrý den, léto je v plném proudu, všude samá dovolená, ale tým Collabimu nezahálí. Dnes se v rychlosti podíváme na novinky, které jsme pro vás vypustili v červnu 2020.

Pokročilé filtrování klíčových slov

V první řadě jsme konečně dokončili pokročilé filtrování klíčových slov pomocí štítků, o které jste si dlouhé měsíce psali. Nyní lze jednoduše veškerá pravidla kombinovat a dosáhnout tak požadovaného výsledku! Na to, co všechno se dá kombinovat, se podívejte do naší aplikace, nebo se podívejte na příklad pod příspěvkem.

Na tento odkaz NEklikejte, pokud chcete s Vaší konkurencí hrát v SEO fair play.

Možnost využití API i pro nové zákazníky

Uživatelé trial účtů neměli možnost vyzkoušet naše Google Data Studio napojení, protože neměli přístup k API. To jsme napravili a trial účty již tímto nejsou nijak limitovány.

Zrychlení stránky „Příležitosti k odkazům“

Zase jsme o něco rychlejší! Tentokrát jsme zrychlili stránku příležitosti k odkazům (dříve SiteFinder), kde jsme čas načtení snížili na pouhé 2 sekundy. Navíc jsme zrychlili i detail jednotlivých domén. Dříve jste se mohli setkat s tím, že se stránka se vůbec nenačetla – tak tomu už není a stránka je načtená během pár vteřin!

V analýze obsahu zvýrazňujeme cílové stránky

Ačkoliv se na detailu stránky nacházel blok ukazující aktuálně propojená slova s danou cílovou stránkou, v přehledu obsahové analýzy se míchala slova získaná ve vyhledávačích s těmito, které měly stránku označenu jako cílovou. Nově v tomto přehledu tedy naleznete propojená slova zvýrazněná.

 

Jako vždy budeme moc rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu k novinkám, které jsme pro vás připravili!

Webinář WordPress Technické SEO od Vládi Musílka

Možná jste zaregistrovali, že jsme začátkem covid krize byli partnery webináře o rychlosti WordPressu od jednoho z předních českých odborníků na tento systém – Vládi Musílka. Tentokrát si však Vláďa připravil nabouchanou sérii on-line školení ušité přímo pro SEO na WP.

Více informací zde:
https://musilda.com/kurzy-a-webinare/wordpress-technicke-seo/

A protože je Collabim opět partnerem, naši placení uživatelé najdou slevu 20% ve svém Collabimu – vpravo nahoře pod záložkou „Mé údaje a slevy“.

 

SEO trénink od Collabimu

Pod rouškou COVID krize jsme spolu s Martinem Matějkou 7 týdnů připravovali praktický on-line SEO kurz a testovali na prvních živých lidech. Nyní jsme ho vypustili.

Dost řečí, podívejte se sami, co vám může nabídnout:

collabim.cz/seo-trenink

Pro prvních 15 nejrychlejších je připravena sleva 20% opět v sekci „Mé údaje a slevy“ vpravo nahoře ve Vašem Collabimu.

 

Výběr z našeho SEO zpravodajství

Zde jen krátké připomenutí/shrnutí několika nejzajímavějších článků z poslední doby:

Přehled všech novinek najdete v našem SEO zpravodajství.

Dalibor Jaroš, v.r.
CEO Collabimu – nejpoužívanějšího SEO nástroje od Aše po Novou Sedlicu

 

 

 

 

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit