Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

SEO trénink je na světě a pár novinek v červnu

Dobrý den, léto je v plném proudu, všude samá dovolená, ale tým Collabimu nezahálí. Dnes se v rychlosti podíváme na novinky, které jsme pro vás vypustili v červnu 2020.

Pokročilé filtrování klíčových slov

V první řadě jsme konečně dokončili pokročilé filtrování klíčových slov pomocí štítků, o které jste si dlouhé měsíce psali. Nyní lze jednoduše veškerá pravidla kombinovat a dosáhnout tak požadovaného výsledku! Na to, co všechno se dá kombinovat, se podívejte do naší aplikace, nebo se podívejte na příklad pod příspěvkem.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Možnost využití API i pro nové zákazníky

Uživatelé trial účtů neměli možnost vyzkoušet naše Google Data Studio napojení, protože neměli přístup k API. To jsme napravili a trial účty již tímto nejsou nijak limitovány.

Zrychlení stránky “Příležitosti k odkazům”

Zase jsme o něco rychlejší! Tentokrát jsme zrychlili stránku příležitosti k odkazům (dříve SiteFinder), kde jsme čas načtení snížili na pouhé 2 sekundy. Navíc jsme zrychlili i detail jednotlivých domén. Dříve jste se mohli setkat s tím, že se stránka se vůbec nenačetla – tak tomu už není a stránka je načtená během pár vteřin!

V analýze obsahu zvýrazňujeme cílové stránky

Ačkoliv se na detailu stránky nacházel blok ukazující aktuálně propojená slova s danou cílovou stránkou, v přehledu obsahové analýzy se míchala slova získaná ve vyhledávačích s těmito, které měly stránku označenu jako cílovou. Nově v tomto přehledu tedy naleznete propojená slova zvýrazněná.

 

Jako vždy budeme moc rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu k novinkám, které jsme pro vás připravili!

Webinář WordPress Technické SEO od Vládi Musílka

Možná jste zaregistrovali, že jsme začátkem covid krize byli partnery webináře o rychlosti WordPressu od jednoho z předních českých odborníků na tento systém – Vládi Musílka. Tentokrát si však Vláďa připravil nabouchanou sérii on-line školení ušité přímo pro SEO na WP.

Více informací zde:
https://musilda.com/kurzy-a-webinare/wordpress-technicke-seo/

A protože je Collabim opět partnerem, naši placení uživatelé najdou slevu 20% ve svém Collabimu – vpravo nahoře pod záložkou “Mé údaje a slevy”.

 

SEO trénink od Collabimu

Pod rouškou COVID krize jsme spolu s Martinem Matějkou 7 týdnů připravovali praktický on-line SEO kurz a testovali na prvních živých lidech. Nyní jsme ho vypustili.

Dost řečí, podívejte se sami, co vám může nabídnout:

collabim.cz/seo-trenink

Pro prvních 15 nejrychlejších je připravena sleva 20% opět v sekci “Mé údaje a slevy” vpravo nahoře ve Vašem Collabimu.

 

Výběr z našeho SEO zpravodajství

Zde jen krátké připomenutí/shrnutí několika nejzajímavějších článků z poslední doby:

Přehled všech novinek najdete v našem SEO zpravodajství.

Dalibor Jaroš, v.r.
CEO Collabimu – nejpoužívanějšího SEO nástroje od Aše po Novou Sedlicu

 

 

 

 

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit