Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Novinky v dubnu a květnu

Pojďme se společně podívat na ty nejdůležitější novinky, které jsme pro vás v uplynulých měsících připravili.

Měření pozic Google video

Zajímá Vás, jak si vedete ve video vyhledávání? Pak jistě oceníte nové rozšíření jednorázové analýzy. Nyní si můžete u pozice a u návrhů klíčových slov vybrat jako vyhledávač Google video.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Doplnění informace o čase na přehledu klíčových slov

Nevěděli jste, za jak dlouhou dobu se vaše výsledky zobrazují? Na detailu klíčových slov jsme nově ke všem Google Analytics a Google Search Console sloupcům přidali informaci o tom, o jaký časový úsek se jedná.

 

Zobrazení změn cílové stránky

Do grafu na detailu klíčového slova jsme přidali možnost zaškrtnout vyznačení změn cílových stránek, abyste měli přehled o tom, kdy vyhledávače mění vaše cílové stránky u konkrétních klíčových slov. Když vitíde džungli jako je vidět na tomto grafu níže, zjevně má vyhledávač problém s určením správné cílové stránky. Zkontrolujte duplicity!

Možnost skrýt nevyužívané bloky na přehledech

Na všech přehledech, u kterých je možné změnit uspořádání bloků, tedy například na přehledu projektu, je nově možné bloky i skrýt. Kromě toho, že bude stránka přehlednější, zrychlí se i její načítání.

Sjednocení vzhledu akcí u tabulek

Pro větší přehlednost jsme sjednotili vzhled akcí u tabulek a zároveň jsme tyto akce vložili i nad tabulku, aby pro Vás bylo vše rychlejší. Šetříme tak opět nejen čas, ale i místo na monitoru.

Reporty rovnou do e-mailu!

Jedna z největších změn v uplynulých dvou měsících! Chtěli byste mít Vaše reporty přímo v emailu bez nutnosti stahování dalších souborů?

Od teď je to možné! Stačí při vytváření nového reportu zakliknout možnost Exportovat do e-mailu. Report tak budete mít rovnou v e-mailu a můžete rovnou přeposlat, netřeba nic stahovat.

Změna výchozího nastavení na přehledu klíčových slov

Snažíme se, aby pro Vás bylo vše co nejpřehlednější. Nově jsme přeskládali sloupečky ve výchozím nastavení na přehledu klíčových slov tak, abyste hned za klíčovým slovem viděli štítek a cílovou stránku zobrazující se na dané klíčové slovo.

Našeptávač pro filtr štítků

U klíčových slov konkurence jsme přidali našeptávač pro filtr štítků, takže nastavení filtru je zase o něco pohodlnější a rychlejší.

Zjednodušení propojení s Google Data Studiem

Další velká pecka! Zjednodušili jsme pro Vás propojení s Google Data Studiem. Víme, nastavování konektorů bylo prostě peklo. Teď už však stačí jen kliknout na odkaz “Propojit s Google Data Studio” přímo v Collabimu, potvrdit předvolené parametry a je to!

Možnost zakoupit kredity v tarifu FREE

Patříte mezi naše FREE uživatele? Pokud ano, určitě uvítáte naše nové vylepšení! Nově si totiž můžou kredity pro jednorázové analýzy zakoupit i FREE uživatelé. Stačí kliknout na “Koupit kredity“ a následuje jednorázová platba kartou, avšak bez nutnosti mít stále placený tarif. Tak je to jednoduché.

Kolik se měsíčně utrácí za SEO

Možná vás minuly výsledky naší ankety, proto připomínáme. Pokud Vás zajímá, kolik se v ČR měsíčně utrácí za SEO, podívejte se na výsledek ankety.

 

Uff… to byl přehled nejdůležitějších změn. A jako vždy, přehled úplně všech změn v Collabimu najdete na naší nápovědě.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit