Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

E-book o Google Medic update a rady, jak si opravit web

Jak jsme slíbili, přinášíme krátkou recenzi nového e-booku od společnosti TASTE, jmenovitě od Martina Žatkoviče.

Elektronická kniha pojednává o jednom z posledních update u od společnosti Google pod názvem Google Medic update.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Pokud vám vůbec nic neříkají termíny jako a E-A-T či YMYL, vůbec ničeho se bát nemusíte. Autor v knize dostatečně  tyto pojmy vysvětluje a píše lidskou řečí.  Sem tam sice spadne do klasického agenturního marketingového žargonu, ale obvykle v následující větě termín vysvětlí.

Tuto knihu vám mohu doporučit v každém případě  a to nejen v situaci, kdy řešíte právě tento update.  Je více než pravděpodobné, že tuto metodiku v knize popisovanou bude Google aplikovat čím dál více a na více segmentů internetu.

Ačkoliv se na začátku knihy může zdát, že vše bude vysvětlováno jaksi vláčně, nemějte strach. Velmi brzy se kniha rozjede a zbytek si už přečtete jedním dechem.

Jednotlivé sekce jsou velmi vhodně doplněny o infografiku a příklady z praxe. V jisté části jsem zažil až téměř mrazivý pocit, když si uvědomíte, jak moc Google dokáže ohodnotit psaný text a kontext z něj vyplývající. To vše navíc v neskutečně rozlehlém ekosystému celého internetu.

Místy dokonce začínáte pochybovat o všem, co znáte o tvorbě zpětných odkazů a naopak místy získáváte pocit, že nejlepší je propojit se se státními weby.

Zjistíte také, že existuje další plejáda strukturovaných dat, o kterých jste doteď ani nevěděli.

Na konci knihy vás pak zcela jistě rozseká obsáhlý přiložený checklist všech důležitých otázek, které byste si měli vyřešit u svého webu. Pokud tedy chcete, aby ho Google vnímal jako web, který si zaslouží první příčky ve vyhledávání.

STÁHNOUT E-BOOK

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit