Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

YMYL

YMYL (Your Money, Your Life) Google často používá frázi „komerční dotazy“, aby poukazoval na vyhledávání související s obchodem na internetu.

V doporučení Google se lze dočít, že je třeba budovat důvěryhodnost obsahu, který vede k ovlivnění vašeho zdraví či peněz. Jednoduše řečeno bojuje proti tomu, abyste si na webu bezhlavě vymýšleli.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Příkladem mohou být třeba reference na webu, které si majitelé webu mnohdy houfně vymýšlejí.

Níže naleznete odkaz na studii společnosti Taste, která šla bod po bodu doporučení Google ohledně tohoto tématu a na reálných příkladech ukázala, že toto není fikce a Google dnes skutečně umí rozpoznat důvěryhodnost stojící za webovou stránkou.

Autor faktoru: Dalibor Jaroš (Collabim) & Tomáš Zahálka (SEO konzultant)

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Které vyhledávače tento faktor ovlivňuje?

: Google
Negativně
: Seznam
Bez vlivu

Míra závažnosti: Střední
Typ SEO:
Obsahové (copywriteři)

Příklady z praxe

Přidat příklad z praxe

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit