Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Proč kvalitní obsah stojí peníze

Jedná se o volný překlad článku https://searchengineland.com/why-good-content-costs-serious-money-384926 Stanovte si správný rozpočet, aby váš obsah mohl mít významný dopad na vaše potenciální zákazníky. Už jste někdy něco hledali na internetu a chtěli jste si přečíst průměrný obsah? Já také ne. Kvalitní obsah ocení každý. Ale pokud jde o placení za kvalitu, už to tak horké není…. Detail článku »

Kam investovat v rámci SEO pro maximální dopad

Jedná se o volný překlad článku https://www.searchenginejournal.com/the-epic-rise-of-seo-how-why-and-where-to-make-an-investment/194215/ Úspěšná SEO strategie může vaší firmě přinést četné odměny. Naučte se investovat do SEO a přidejte tuto disciplínu do svého marketingu. Jste obchodník, který má důvtip. Víte, jak je důležité přizpůsobovat se změnám, které přicházejí s dobou, jak je třeba přijímat nové technologie a využívat nové příležitosti. Není… Detail článku »

Případová studie První pozice: SEO pro Vandastore.cz

V roce 2010 jsme vytvořili eshop nově vznikajícímu obchodu, který měl v plánu nabízet na českém trhu kvalitní a luxusní hračky a to zejména pro ty nejmenší děti. V té době bylo obtížné na českém trhu takové produkty koupit. Samotné prodeje v počátcích tohoto internetového obchodu nebyly nikterak velké, a tak se začalo uvažovat o… Detail článku »

Soběstačný blog vydělává 20 000 korun měsíčně díky SEO

Dneska jsme si povídali s Radkem Černým, majitelem a tvůrcem Ecoblogu. Jeho blog díky SEO, affiliate programu a Collabimu vydělává desítky tisíc korun měsíčně. Radek nám prozradí, jak se mu to podařilo! Na počátku stál testovací projekt Posledních 5 let se věnuji affiliate marketingu a taky PPC reklamám. Teprve před rokem a půl jsem se začal učit SEO. Potřeboval jsem místo… Detail článku »

Když medic update ničí weby, první se ozve Collabim

Dneska si popovídáme s Danielem Durišem z agentury Basta Digital, která je klíčovým partnerem společnosti Google. Konkrétně se zaměříme na web medihum.sk. Daniel Duriš nám bude vyprávět o tom, jak web utrpěl újmu následkem aktualizace zvané medic update. Dotkl se vás také? Tak to pojďme společně vyřešit! Co je medic update a co způsobuje? Medic update je úprava algoritmu vyhledávače… Detail článku »

Jak SEO a Collabim zvyšují tržby o 44 %

Dneska nám majitel internetového obchodu, který se primárně zabývá prodejem kabelek, Tomáš Koleň, prozradí, jak jeho e-shop exceluje díky kvalitnímu SEO a Collabimu. SEO začíná u klíčových slov Původně jsem na e-shopu prodával hlavně sluneční brýle. Produkty ale nakonec přerostly až k prodeji batohů a kabelek. Dneska tvoří zhruba půlku z celkového prodeje. Abych měl šanci na umístění ve výsledcích vyhledávání, začal… Detail článku »

93% návštěvnosti z organického vyhledávání? S Collabimem snadno!

Dneska tu máme Míru Stříšku a projekt společnosti ASD servis. Výsledky, o kterých si popovídáme, pocházejí z domény deratizaceasd.cz. Firma se zabývá desinfekcí a deratizací. Proč se o tom zmiňujeme? Obor deratizace a boje se škůdci je výrázně konkurenční a tudíž velmi zajímavý. Tak jdeme na to! Rozhovor se zákazníkem Jde to i bez PPC Doménu jsme spustili hned v únoru. Následující měsíc jsme ladili detaily,… Detail článku »

S Collabimem k 420% zlepšení tržeb

Jak je s Collabimem možné se troškou práce dostat až ke 420% zlepšení tržeb jednoho menšího webu? Adam Klatovský nám popsal, jak dokázal na projektu lenia-yoga.cz zlepšit tržby až o úžasných 420% a jak mu Collabim pomohl zlepšit organické návštěvnosti u dalších jeho projektů. Lenia-yoga Projekt lenia-yoga.cz patří mé ženě a běží už tři roky. Já… Detail článku »

Návratnost investice do pracovního portálu 4 měsíce po změně marketingového kanálu na SEO

Jakub Zburník se s námi podělil o své zkušenosti se SEO, kde se mu právě díky optimalizaci pro vyhledávače podařilo zvýšit poptávky a zisk projektu, na kterém pracuje. Představení projektu Projekt se jmenuje INJOBIN a funguje podobně jako Jobs.cz, Práce.cz apod. V tomto případě se ale hledají pracovníci pro německé firmy. Web jsme postavili na WordPressu… Detail článku »

13 rad, jak docílit ROI 700 % do 5 měsíců

Optimalizace pro vyhledávače je častokrát zdlouhavý proces, u kterého návratnost investice může trvat měsíce až roky. Ne vždy tomu tak musí být, když víte, jak na SEO. Výhradní dovozce produktů společnosti Author Alarm v České republice nás oslovil s prosbou o pomoc při zavedení nového produktu zabezpečení vozidel IGLA na český trh. Jak to většinou bývá, při… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit