Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Webinář o lokálním SEO, integrace s Retailys, novinky ze SEO světa a další vylepšení Collabimu

Upozornění: Aktuálně jsme zaznamenali změnu ve fungování operátoru “allintitle:”. Google v některých případech nezobrazuje počet výsledků ve vyhledávání. KGR si proto můžete ověřit přímo v Collabimu přes funkci Změření KGR.

Soused zákazníkem – webinář s Taste o lokálním SEO

Pokud provozujete lokální byznys, tak by Vás lokální SEO mělo zajímat. Je to způsob, jak ze svých sousedů “vyrobit” zákazníky. Dost možná o Vás sousedi ani neví. To můžete změnit.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Webinář s Taste o lokálním SEO

Společně s Richardem Klačkem z Taste jsme udělali rozsáhlý průzkum bojem a ověřili, zda může lokální SEO stále pomáhat v SERPu Google. Máme pro Vás záznam celého webináře i s otázkami na konci. A že jich nebylo zrovna málo. Webinář sledujte zde: Webinář – soused zákazníkem

Navíc jsme vytvořili článek shrnující naše postupy při průzkumu, naše hypotézy a především výsledky. To vše v článku na blogu: Lokální SEO – průzkum Google SERPu 05/21

Collabim lze nově snadno integrovat se softwarem Retailys

Novinku ocení především e-shopy, které expandují na zahraniční trhy a chtějí mít všechna data na jednom místě, tedy i data z Collabimu. Ještě jste o Retailys neslyšeli? Tak pokud uvažujete o expanzi na zahraniční trhy, zkuste se podívat na řešení od Retailys.

Retailys

KGR nástroj pro milovníky příkazové řádky

Juraj Puchký vytvořil vlastní KGR nástroj, který ovládáte právě přes příkazovou řádku. Pro někoho zbytečně složité, ale pro fajnšmekry jistě zajímavá novinky. Mrkněte se na video návod, jak nástroj používat.

Další novinky ze SEO světa

Ty nejzajímavější novinky pravidelně přidáváme do rubriky SEO zpravodajství na Collabim Akademii. Co se tedy za poslední měsíc všechno stalo?

Například:

Novinky v Collabimu

Nejen v SEO světě, ale i v Collabimu je zase pár novinek a vylepšení.

Přehlednější výsledky jednorázové analýzy pro KGR

Zpřehlednili jsme výsledky jednorázové analýzy pro KGR (Keyword Golden Ratio). Všechna slova, která mají nulovou hledanost nebo hledanost vyšší než 250 jsou označena Not eligible. Tato slova nejsou totiž vhodná pro KGR a nyní si je můžete snadno odfiltrovat.

Vylepšení práce se štítky při importu KW

Přidali jsme výběr štítků při importu klíčových slov. Nově si můžete vybrat, jestli ke stávajícím štítkům štítky přidáte, nebo je nahradíte novými a původní přepíšete.

Proklik ze Snippetů z vyhledávání

Ze Snippetů z vyhledávání se můžete nově prokliknout na detail klíčového slova. Ušetří Vám to zase o chvilku času navíc.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit