Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Influenceři v ČR: Kdo má nejlepší influencer marketing na českém internetu


🔍Pozn.: Tenhle článek vychází z teze: nejvíc hledání influenceři mají nejlepší influencer marketing.

Při sběru dat jsme vycházeli z webu antiyoutuber.cz, který pojednává o influencerch na českém internetu.


Slovo influencer patří do slovníku moderního člověka 21. století stejně jako slovo internet. Navzdory tomu, že jde o fenomén dnešní doby, i v minulosti bychom nalezli postavy, které by se daly označit slovníkem dnešní generace za influencery. Postavy, které ovlivňovaly myšlení a chování mas, jako to umí dnešní hvězdy sociálních sítí. Před tisíc i sto lety tuhle funkci zastřešovali jiné hvězdy jako králové, umělci, filozofové nebo vědci.

V dnešní digitální éře však na scénu vstupuje zcela nový typ osobnosti – influencer. S nástupem sociálních médií se svět stal mnohem menším, a přesto paradoxně složitějším. V tomhle novém prostředí může každý veřejné vysílat svoje myšlenky, know-how nebo názory a díky sociálním kanálům je jeho obsah lehce distribuovaný, což znamená velkou šanci na nalezení svého publika.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Co ale s tou vší pozorností jde dělat? No přece ovlivňovat. Influenceři se postupně stali pravé spojovacím průchodným mostem mezi značkami a spotřebiteli. Ale kdo jsou tito lidé a proč mají takovou moc ovlivňovat naše rozhodování?

Kdo je to influencer: definice a význam slova

Význam slova influencer
Význam slova influencer

Definic slova influencer je mnoho. Slovo “influencer” pochází z anglického slova “influence”, což znamená “vliv” nebo “ovlivňovat“. Influencer je tedy osoba, která ovlivňuje (druhou osobou).

Slovo už naplno proniklo i do českého jazyka, důkazem je jeho přizpůsobení se jazykovým normám a to, že ho používáme bez problému ve všech pádech. Definici slova nalezneme i na webu Ústavu pro jazyk český, která zní tahle:

„Za influencera označujeme člověka, který ovlivňuje významné množství lidí. Influencerem může být kdokoliv, kdo má určitý vliv na nějaké specifické publikum. K nejvýdělečnějším influencerům patří hlavně celebrity, které mají na sociálních sítích přes milion sledujících.“

marketingovém kontextu slovo influencer je spojeno taky s ovlivňováním, ale ještě více s promováním produktů potenciálním kupujícím z řady sledujících.

Komplexní definice slova influencer podle ChatGPT zní takhle:

Influencer je jednotlivec, který má schopnost ovlivňovat rozhodování skupiny lidí díky své autoritě, znalostem, postavení nebo vztahu s jeho publikem. V digitálním světě je influencer často spojován s osobou, která má významný dosah a sledovanost na sociálních médiích a je schopna ovlivňovat názory a chování svých sledujících.

Jaký je význam influencerů: Influencer Marketing

V dnešní době, kdy tradiční formy reklamy často ztrácejí na důvěryhodnosti, se influencer stal klíčovým hráčem v marketingové strategii mnoha značek. Díky své autentičnosti a blízkému vztahu se svým publikem mohou influenceri efektivně komunikovat hodnoty a poselství značek. Jejich doporučení často působí důvěryhodněji než tradiční reklamní kampaně. Význam influencerů však není omezen jen na marketing. Mnozí z nich se stávají hlasateli sociálních změn, podporují charitativní projekty nebo se angažují v otázkách vzdělání a kultury.

V éře digitální komunikace se influencer stal nejen prostředníkem mezi značkami a spotřebiteli, ale také vůdcem názorů a trendů v různých oblastech života.

Co je ale ukazovatelem popularity daného influencera? Jistě, čísla. Či už to jsou počty jeho sledujících na instagramu nebo tiktoku, či počet odběratelů na youtubu. Zajímavým ukazovatelem popularity nebo autority v těchto vodách sociálních sití může byt i plat influencerů.

Napadlo vám ale někdy kolik lidí denně konkrétní influencery hledá a jak tedy rezonují v naší společnosti i jména infleuncerů, kteří nejsou tím nejlepším, co v naší republice máme?

Né vždycky jsou číslá zábavná nebo zajímavá, ale to není tenhle případ. Víte kolik lidi v průměru měsíčně hledá známé influencery české republiky?

Jak se živí infleunceři?

Jedině naší pozorností. Co zaléváme, to kvete, a to v přeneseném významu platí i v téhle oblasti. Popularitu potvrzují čísla sledovatelů při jménu infleuncera na sociální sítí. My jsme se rozhodli na popularitu podívat podle jiné metriky a tou je: kolik lidí v průměru měsíčně hledá vybraná zvučná jména influencerů české scény.

Díky nástroji Collabim umíte zjistit hledanosti čehokoli a kohokoli a není to žádná raketová věda.

Kolik lidí měsíčně hledá Kazmu, Shopaholic Adel, Sugar Denny a další influencery české scény

Všechny následující analýzy, které se týkají zájmu Češtích uživatelů internetu pro konkrétní influencery, jsme vytvořili pomocí nástroje Collabim, který si můžete vyzkoušet zdarma i vy. Kromě takových úsměvných analýz jej použijete také jako efektivní SEO nástroj pro online marketing.

Nástroj Collabim
Nástroj Collabim

 

Proč jsme se se rozhodli nástroj Collabim přiblížit na tomhle odvětví?

Nástroj Collabim se dá využít na zjišťování hledaností čehokoli. My jsme pro tenhle článek zvolili vzorku influencerů, protože jsme předpokládali zajímavá data. Zároveň je to skvělý příklad pro pochopení užitečnosti analytického nástroje tohoto druhu pro kohokoli, kdo dělá obsah. Tvořit obsah se dá i bez analytiky, ale s Collabimem přesně víte, co lidé hledají, co je zajímá a vy můžete být těmi, kteří jim poskytnou odpovědi. Hloubková SEO analýza umožní krásné odhalit specifická témata s daném odvětví a pokud se zaměříte na tyto témata, můžete vytvořit velmi unikátní a žádaný obsah se skvělým rankingem.

Samozřejmě, jak můžete vidět v datasetech z nástroje Collabim, lidé hledají dané influencery i v spojitosti s jinými slovy. My jsme se rozhodli soustředit pouze na dotazy s jménem nebo přezdívkou. Jinak by počtu hledaní bylo ještě více, ale pokud už samotné jméno udělá několik tisíc, je zřetelné, že jde o hvězdu a nemusíme v sčítání pokračovat. Někdy nastane takzvaná klasterizace a stejná klíčová slova (například jedno je s mezerou nebo bez interpunkce) mají stejnou hledanost. Tehdy je potřeba pracovat jenom s jedním číslem a nesčítat dané hledanosti.

Influencer Průměrná měsíční hledanost podle nástroje Collabim
Shopaholic Adel 70400
Kazma 50400
Daisy Lee 33100
Xholakys 27100
Kafuu 22200
Sugar Denny 18100
Tary 14800
Aleš Bejr 12880
Jon Mariánek 12690
Fizi 12100
Veronica Biasiol 12100
Adam Kajumi 11890
Carrie Kirsten 8690
MenT 7900
Karel Kovy Kovář 7240
Marcus Revolta 6600
Dominique Alaiga 5400
Tadeáš ‘’GANGSTABOY” Veselý 5400
Anna Šulcová 5000
Kluk s Kamením 4040
Majkl Punk 3820
Satnady 3720
Marek Valášek Datel 3460
Mike je Pán 3080
Tadeáš Kuběnka 2900
Ladislav Sinai 2640
Laduška 2610
Duklock 2400
Freescoot 1920
Mawar 1920
Lukáš Kril 1900
Ondra Vlček 1900
Opat04 1900
TvTwixx 1900
Exploited 1650
Petra LovelyHair 1560
Lukáš Tůma 1500
Daniel Štrauch GogomanTv 1410
Marie Rosecká 1390
Jakub Speaker Jíra 1360
Rady 1300
Stanislava Mykhaylo 1300
Martin Carev 1190
Krimi Příběhy 880
Vladimír Kadlec 740
David Pražák 720
Fallenka 720
Simona Tvardek 720
Ondy Mikula 590
Adam Mach 390
Jenis 390
Samuel Samake 390
FlexyBabka 260
Jakub House Váňa 240
Tomáš Tomi Běhounek 70

 

Z výběru infleuncerů podle Antiyoutuber.cz je na základe grafu zřejmé, kdo s přehledem dominuje v kategorii nejvyhledávanější inflencer.

Nástroj Collabim - hledanosti influencerů
Data z nástroje Collabim – hledanosti influencerů

 

Nástroj Collabim - hledanosti influencerů
Data z nástroje Collabim – hledanosti influencerů

 

Kazma – hledanost 54.900

Kamil Bartošek, více známý pod pseudonymem Kazma Kazmitch, je český entertainer, influencer, moderátor a tvůrce obsahu. Získal popularitu díky svému pořadu One Man Show na Stream.cz, který vytvářel od roku 2008. V průběhu let se tento pořad, s pomocí Marcuse Krugera, transformoval do formátu s mezinárodním potenciálem. V roce 2017 se Kazma dostal do širšího povědomí, když s týmem infiltroval svůj segment do televizního vysílání Prostřeno. Mezi jeho další významné projekty patří 1/10, Ferrari Leoše Mareše, vystoupení Jim Carreyho na filmovém festivalu v Karlových Varech a příběh o zakopaném autě, který se stal klíčovým prvkem jeho filmu uvedeného v kinech v roce 2023 v rámci velké soutěže.

V spojitosti s Kazmou lidé na internetu nejčastěji hledají: kazma one man show, kazma prostřeno, kazma v práci nebo stream kazma.

Nástroj Collabim - Hledanost - Kazma
Nástroj Collabim – Hledanost – Kazma

 

Sugar Denny – hledanost 18.100

Denisa Kouřílková, známá v online světě jako Denny Canton, je jednou z nejznámějších českých influencerek. Svoji kariéru na YouTube zahájila v roce 2014, kdy prezentovala vlogy z cest a vyprávěla story times. Ačkoliv je často středem kontroverzí kvůli různým kauzám, spolupracuje s renomovanými značkami, jako je LR Beauty. V roce 2020 čelila kritice za neodesílání zaplacených objednávek zákazníkům. Již v roce 2018 vyvolala debatu, když po svých sledujících chtěla finanční příspěvek na nový počítač. Pro její často odvážný a provokativní obsah byl její Instagramový účet, s více než 300 tisíci sledujícími, smazán.

V spojitosti se Sugar Denny lidé na internetu nejčastěji hledají: Sugar Denny nudes, Sugar Denny merch, Sugar Denny váha, Sugar Denny věk, Sugar Denny hubena atd.

Nástroj Collabim - Hledanost - Sugar Denny
Nástroj Collabim – Hledanost – Sugar Denny

 

ShopaholicAdel – hledanost 70.400

Adéla Pulcová určitě patří k jedným z nejvýraznějších influencerů současné scény. Její netypický obsah je předmětem mnoha parodií a vtipů na její adresu. Tento tlak ji dokonce přiměl k dočasnému odchodu z TikToku, avšak v červnu 2022 se na platformu vrátila. Na sociálních sítích jako TikTok, Instagram a YouTube ji sleduje několik set tisíc fanoušků. Mezi její nejznámější obsah patří videa s reborn panenkou, kterou nazývá Markétka.

V spojitosti se ShopaholicAdel lidé na internetu nejčastěji hledají: ShopaholicAdel merch, ShopaholicAdel prso, ShopaholicAdel tiktok, ShopaholicAdel instagram, ShopaholicAdel Kazma atd.

Nástroj Collabim - Hledanost - Shopaholic Adel
Nástroj Collabim – Hledanost – Shopaholic Adel

 

Další influenceři podle antiyoutuber.cz

Adam Kajumi – hledanost 11.890

Adam Kajumi se proslavil jako influencer na nyní již neexistující platformě musica.ly. V současné době působí na TikToku, kde byl jedním z prvních Čechů s více než milionem sledujících. Jeho obsah, zaměřený především na tanec a zpěv, je často určen mladšímu publiku, což mu vyneslo nálepku kontroverzního tvůrce. Adam je vidět nejen na TikToku, ale i na Instagramu a současně pracuje na rozvoji své pěvecké kariéry. Byl také účastníkem první řady reality show Like House, vysílané na televizi Prima.

V spojitosti s Adamem Kajumim lidé na internetu nejčastěji hledají: Adam Kajumi přítelkyně, nahy Adam Kajumi, Adam Kajumi a Mína, Adam Kajumi Tiktok, Adam Kajumi naked, Adam Kajumi věk, Adam Kajumi výška atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Adam Kajumi
Nástroj Collabim – Influeneceri – Adam Kajumi

 

Adam Mach – hledanost 390

Adam Mach je známým českým influencerem – na jeho Instagramu ho aktuálně sleduje téměř 350 tisíc lidí. Věnuje se oblasti cestování a zároveň je vášnivým nadšencem pro letadla. Jeho příspěvky mají za cíl inspirovat ostatní k objevování cizích destinací. V rámci svých instagramových příspěvků poskytuje tipy, jak najít dostupné letenky, a ochotně reaguje na dotazy týkající se cestování.

Na svém kanále zaznamenává své zážitky z různých letů různými leteckými společnostmi a různými třídami služeb, následně je porovnává. Dále představuje svým sledujícím různé evropské i exotické destinace. Kromě tohoto hlavního účtu na Instagramu provozuje druhý účet s názvem @adamthefleyer, kde se věnuje zejména létání a letadlům. Adam se věnuje i tvorbě obsahu na platformě YouTube, kde natáčí zábavná videa, výzvy, skeče, žertíky, ale také cestovatelské vlogy.

V spojitosti s Adamem Machem lidé na internetu nejčastěji hledají: Adam Mach instagram, Adam Mach kameraman, Adam Mach a Anna Šulc, Adam Mach iphone atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Adam Mach
Nástroj Collabim – Influeneceri – Adam Mach

 

Aleš Bejr – hledanost 12.880

Aleš Bejr, také známý pod přezdívkou Psychopat Bejr, je český youtuber, který získal popularitu díky svým videím, zejména sérií videí s bezdomovci z Pardubic. Původně se zaměřoval na krátké skeče, které často obsahovaly prvky násilí, nekontrolovatelného křiku a vulgarity. Zpočátku videa zveřejňoval na platformě Facebook, kde ho sledovalo jenom několik přátel.

Od roku 2016 přesedlal na platformu YouTube. Postupně rozšířil svůj obsah o videa s bezdomovci, která získala velkou popularitu, zejména videa s bezdomovcem Majsnerem, který bohužel později zemřel. Aleš Bejr stále pokračuje ve tvorbě obsahu, který zahrnuje i spolupráci s bezdomovci. Kromě toho se objevil v televizních pořadech, jako je Clash of the Stars a Prostřeno. Mimo svou mediální činnost má manželku a dceru a žije ve vesnici poblíž Pardubic.

V spojitosti s Alešem Bejrem lidé na internetu nejčastěji hledají: Psychopat Bejr, Grznár vs. Bejr, Aleš Bejr kulturistika, Aleš Bejr 1999, Aleš Bejr vězení atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Aleš Bejr
Nástroj Collabim – Influeneceri – Aleš Bejr

 

Anna Šulcová – hledanost 5.000

Anna Šulcová neboli Anna Šulc se na sociálních médiích začala objevovat již během své středoškolské doby, Youtuberka a influencerka je známá především díky svým cestovatelským videím, kterými se snaží inspirovat své sledující k aktivnímu životnímu stylu. Nicméně, nevyhnula se ani několika kontroverzím. Zpočátku zaujala pozornost videem, ve kterém dávala tipy na oblékání bez rizika znečištění oblečení make-upem. Ve snaze ukázat tento princip si na hlavu nasadila igelitový sáček, což vyvolalo nejen smích, ale také kritiku za špatný a potenciálně nebezpečný příklad pro mladší fanoušky.

V začátku roku 2021 se rozhodla spolupracovat s Jakubem Gulabem a Úřadem Vlády na sérii videí na TikToku, která měla za cíl vyvracet dezinformace týkající se vakcíny proti covid-19. První video, které však pouze ukazovalo interiér Strakovy akademie, bylo přijato kritikou. Veřejnost nesouhlasila s tím, že za tuto kampaň byl Úřad Vlády ochoten zaplatit půl milionu korun. V roce 2017 získala ocenění Šulcová cena Blogerka roku a o dva roky později triumfovala v Czech Social Award v kategorii Inspirace a Vliv.

V spojitosti s Annou Šulcovou lidé na internetu nejčastěji hledají: Anna Šulc nudes, Anna Šulc přítel, Anna Šulc nahá, Anna Šulcová Anna Šulc, Anna Šulcová věk, Anna Šulcová Instagram, Anna Šulcová gympl, Anna Šulcová plastika atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Anna Šulcová
Nástroj Collabim – Influeneceri – Anna Šulcová

 

Carrie Kirsten – hledanost 8.690

Česká youtuberka a influencerka Carly Kirstenová, známá též jako Carrie Kirsten, se poprvé objevila na online scéně v roce 2014, kdy vydala svá první videa. Její obsah zahrnuje vlogy, témata týkající se životního stylu a zábavu.

Na svém YouTube kanále má téměř 375 tisíc odběratelů, což je stejné číslo, kterým se může pyšnit na Instagramu. V říjnu roku 2022 prošla osobním zvratem, kdy ukončila svůj pětiletý vztah s Nikolaosem Machem. Carly se však neomezuje pouze na online svět. Aktuálně studuje na Vysoké škole ekonomie a managementu, kde se věnuje magisterskému studiu v oboru lidských zdrojů.

V spojitosti s Carrie Kirsten lidé na internetu nejčastěji hledají: Carrie Kirsten přítel, Carrie Kirsten prsa, Carrie Kirsten instagram, Carrie Kirsten věk, Carrie Kirsten merch, Carrie Kirsten plastika, Carrie Kirsten bmw, Carrie Kirsten rozchod atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Carrie Kirsten
Nástroj Collabim – Influeneceri – Carrie Kirsten

 

Daisy Lee – hledanost 33.100

Karolína Urbanová, také známá pod pseudonymem Daisy Lee, je starší dcerou Aleny Ženíškové, bývalé místostarostky příbramského města. Již ve svých osmnácti letech se rozhodla podstoupit svůj první casting a od té chvíle se věnuje práci v porno průmyslu. Tato volba byla výzvou, kterou přijala navzdory nesouhlasu své rodiny, která ji kvůli tomu zavrhl. V listopadu 2022 získala 150 tisíc sledujících na Instagramu.

Během své minulosti se Karolína potýkala s problémy spojenými s drogami a alkoholem. Mimo svou kariéru ve filmech pro dospělé se dokonce objevila i v televizní reality show s názvem Experiment 21. Do této soutěže se přihlásila s cílem získat větší viditelnost a pozornost veřejnosti.

V spojitosti s Daisy Lee lidé na internetu nejčastěji hledají: Daisy Lee porno, Daisy Lee porn, Daisy Lee twitter, Daisy Lee instgram atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Daisy Lee
Nástroj Collabim – Influeneceri – Daisy Lee

 

Daniel Štrauch – GogomanTv – hledanost 1.410

Daniel Sebastian Štrauch, známý pod přezdívkou GoGoManTV, je slovenský youtuber, let’s player a vlogger, který získal titul nejodebíranějšího slovenského youtubera. Nejoblíbenější je i na československé online scéně, kde si udržuje více než 1,8 milionu odběratelů. GoGoManTV začal svoji aktivní online kariéru v roce 2011.

Nedávně však jeho tvorba na YouTube začala slábnout, a jeho poslední video bylo nahráno v říjnu 2021. V posledních letech však přesunul většinu svého obsahu na Instagram, kde sdílí své zážitky z cest a další aktivity. Kromě své online kariéry se GoGoManTV účastnil reality show Survivor kde navázal vztah s českou herečkou Annou Kadeřávkovou. Momentálně je jeho partnerkou Anna Marie Purič.

V spojitosti s Danielem Štrauchem neboli GogomanTv lidé na internetu nejčastěji hledají: GogomanTv Kuciak, GogomanTv věk, GogomanTv instagram, GogomanTv shop, GogomanTv výška atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Daniel Štrauch - GogoMan
Nástroj Collabim – Influeneceri – Daniel Štrauch – GogoMan

 

David Pražák – hledanost 720

David Pražák, kterého možná znáte spíše pod jménem Freegamer, tvořil pár s tiktokerkou ShopaholicAdel. Po zásnubách přišel rozchod. Jejich partnerský vztah vyvolával mnoho diskuzí a komentářů na sociálních médiích. Adéla ho chvíli finančně podporovala, protože měl problém najít si práci.

Po rozchodu se ocitl bez domova, ale ujaly se ho dvé ženy, které ho ubytovaly. Nyní, zdá se, že se jeho životní situace zlepšila. Pracuje v cukrářské firmě, kde balí balíky s cukrovinkami, a má také zaměstnání v automobilovém průmyslu. Kromě toho se zapojil do propagace sázkového poradenství, což však vyvolalo mnoho kritiky.

V spojitosti s Davidem Pražákem lidé na internetu nejčastěji hledají: David Pražák ShopaholicAdel, David Pražák dluhy, David Pražák přítelkyně atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – David Pražák
Nástroj Collabim – Influeneceri – David Pražák

 

Dominique Alaiga – hledanost 5.400

Dominique Alaiga patří k jedním z nejmladších a nejvíce sledovaných influencerů a TikTokerů v České republice, a to i přes své italské kořeny. Na platformě TikTok se zaměřuje především na trendy videa, ale nezanedbává ani obsah věnovaný módním a cestovatelským tématům.

Společně se svým přítelem Honzou Michálkem sdílí své dobrodružství z cestování. V roce 2020 se stala jedním ze zakládajících členů projektu Flyhouse, který zahrnoval společné pobyty českých TikTokerů na zámku, kde natáčeli videa. Tento projekt však skončil dříve, než bylo plánováno, kvůli neshodám a obviněním z krádeže.

Dominique také projevuje zájem o zpěv a je studentkou popové hudby. Stala se předmětem kontroverze díky své účasti v soutěži Superstar v roce 2021. I přesto, že byla kritizována porotou, postoupila do dalších kol soutěže.

V začátku roku 2022 uvedla na trh svůj vlastní parfém pod značkou Alagia Beauty, což bylo velkým krokem v její kariéře.

V spojitosti s Dominique Alaiga lidé na internetu nejčastěji hledají: Dominique Alaiga rodiče, Dominique Alaiga superstar, Dominique Alaiga táta, Dominique Alaiga instragram, Dominique Alaiga tiktok, Dominique Alaiga parfém, Dominique Alaiga matka atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Dominique Alaiga
Nástroj Collabim – Influeneceri – Dominique Alaiga

 

Duklock – hledanost 2.400

Dušan Brachna, který je více známý jako Duklock, je slovenský youtuber, influencer a grafický designér. Svoji tvorbu zaměřuje na pravidelné vydávání obsahu na svém hlavním a vedlejším YouTube kanálu. Jeho hlavní kanál, známý pod jménem Duklock, má k září 2023 více než 787 tisíc odběratelů.

Jeho kariéra na YouTube začala v roce 2012, kdy se zaměřoval především na hraní videoher. Avšak s postupem času rozšířil svůj obsah a začal reagovat na kontroverze spojené s jinými influencery a komentovat dění na internetu a ve světě. Jeho série videí s názvem #ME se stala jedním z jeho nepopulárnějších projektů.

V spojitosti s Duklockem lidé na internetu nejčastěji hledají: Duklock merch, madmonq.gg/Duklock, Duklock discord, r Duklock, reddit Duklock, Duklock výška, Duklock přítelkyně atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Duklock
Nástroj Collabim – Influeneceri – Duklock

 

Exploited – hledanost 1.650

Eploited, jehož pravé jméno je Peter Altof, je slovenský youtuber a influencer. Stejně jako GogomanTv se i Exploited na československé scéně řadí k nejpopulárnějším youtuberům. Jeho osobní životní cesta zahrnovala i vztah s youtuberkou jménem Moma, který trval od roku 2015 do konce roku 2018. Kromě tvorby na Youtube se věnuje i poezii a podnikání. Vydal svou vlastní básnickou sbírku. V červnu 2018 se Peter rozhodl uskutečnit svůj sen a otevřel si v bratislavském Auparku vlastní vaflárnu s názvem Wafland, která si brzy získala velkou popularitu. Ovšem v únoru 2020 byla tato vaflárna uzavřena. Naštěstí se v létě 2020 znovu otevřela, tentokrát v Bánské Bystrici.

Teď do jeho okruhu témat spadá spíše sebeláska nebo psychické zdraví. I proto byt v roce 2019 zařazen do řebříčku 30 nejvlivnějších osobností pod 30 ve slovenském Forbsu.

V spojitosti s Exploitedem lidé na internetu nejčastěji hledají: Exploited youtube, Exploited youtuber.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Exploited
Nástroj Collabim – Influeneceri – Exploited

 

Fallenka – hledanost 720

Fallenka, známá bývalá YouTuberka, se v minulosti věnovala tvorbě obsahu na YouTube, přičemž se specializovala na vlogy a různá trendy videa. Nicméně v posledních letech se její aktivita na YouTube výrazně snížila a místo toho se soustředí na platformu Instagram, kde sdílí denní momenty ze svého života.

Na Instagramu navíc navázala spolupráci s různými značkami, včetně populárního Footshopu, což jí umožňuje prezentovat trendy produkty a dávat tipy svým sledujícím. Je také jednou ze zakladatelek a organizátorek charitativního projektu Save the Bazaar. Téměř půl milionu sledujících na instagramu svědčí o tom, že i po přesunu na jinou platformu si udržela silnou fanouškovskou základnu.

V spojitosti s Fallenkou lidé na internetu nejčastěji hledají: Fallenka instagram, Fallenka věk, Fallenka twitter, Fallenka přítelkyně, Fallenka rozchod, Fallenka logo, Fallenka a Tom atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Fallenka
Nástroj Collabim – Influeneceri – Fallenka

 

Fizi – hledanost 12.100

Fizi, či lépe řečeno Filip Zima, se stal výraznou osobností na YouTube a influencerem, který si klade za cíl oslovit zejména mladší publikum. Jeho tvorba je zaměřena na vytváření výzev, skečů a žertů, které baví jeho fanoušky.

Před nějakým časem se Fizi pokoušel získat pozornost na YouTube tím, že prováděl žertíky a pranky na známé influencery. Nicméně později se rozhodl zaměřit na tvorbu série videí, kterou nazval “Bulvár českého YouTube,” a začal přicházet s bizarními výzvami a výstřelky.

Svým divákům nabídl i neobvyklé výzvy, jako je koupání ve vaně plné limonády, při které měl ten, kdo vydržel ve vaně nejdéle, možnost vyhrát 10 tisíc korun. V poslední době pokračuje ve tvorbě videí, ve kterých se zamyká do rakve s tlačítky nebo se “proměňuje na 24 hodin v ducha.”

Kromě svého YouTube kanálu provozuje také svůj vlastní e-shop, kde nabízí různé produkty, včetně svého merchu a dokonce i merchu svého kocoura jménem Boris, což je určitě nevšední způsob, jak se spojit se svými fanoušky.

V spojitosti s Fizi lidé na internetu nejčastěji hledají: Fizi shop.cz, Filip Zima, Fizi merch, Fizi věk, kde bydlí Fizi atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Fizi
Nástroj Collabim – Influeneceri – Fizi

 

FlexyBabka – hledanost 260

Nejstarší česká influencerka, pětasedmdesátiletá seniorka, se stala zajímavou postavou na sociálních médiích. Její hlavní aktivita probíhá na TikToku, kde má více než 200 tisíc sledujících a její videa získávají miliony lajků. Kromě toho tvoří i na Instagram a YouTube. Je známa svou nekorektností a upřímností, přičemž její obsah na sociálních médiích často provokuje. Nebojí se používat vulgární slova a nebere si servítky při vyjadřování. S produkcí videí jí pomáhá její vnuk.

V spojitosti s FlexyBabkou lidé na internetu nejčastěji hledají: FlexyBabka merch, FlexyBabka tiktok, Show Jana Krause FlexyBabka, FlexyBabka věk atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Flexy Babka
Nástroj Collabim – Influeneceri – Flexy Babka

 

Freescoot – hledanost 1.920

Jakub Smrek, dvacet čtyři let starý influencer a youtuber z Prahy, se na internetu proslavil pod přezdívkou Freescoot. Jeho obsah je především zaměřen na dovednostní jízdu a skákání na koloběžkách. Zároveň pod pseudonymem Yakub aktivně rozvíjí svůj talent v oblasti rapu.

Jeho kariéra na YouTube začala v roce 2013 a stala se známou díky kontroverzním videím, která vzbuzovala pozornost. Jeho spolupráce s TvTwixx vyvolala vlnu kritiky, zejména kvůli nebezpečným kouskům, jako bylo položení batohu na vlakové koleje, což málem způsobilo vykolejení vlaku. Dalším kontroverzním momentem bylo vyzývání rodičů, aby dětem umožnili nosit zbraň.

Nyní se věnuje natáčení obsahu věnovaného koloběžkám a dokonce pořádá letní tábory pro děti se stejným zaměřením.

V spojitosti s Freescootem lidé na internetu nejčastěji hledají: Datel vs. Freescoot, Jakub Smrek, Freescoot zuby, Freescoot vlasy, Freescoot věk atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Freescoot
Nástroj Collabim – Influeneceri – Freescoot

 

Jakub House Váňa – hledanost 240

Jakub House Váňa svou kariéru na YouTube zahájil již v roce 2011 a jeho obsah zůstává poměrně konstantní. Je známým youtuberem, který má ke dni 1. srpna 2023 více než 1 140 000 odběratelů na svém kanálu.

Jeho počátky na platformě byly spojeny s hraním her, zejména se proslavil díky obsahu týkajícího se populární hry Minecraft. Jeho série videí zaměřená na Roblox také získala velkou popularitu mezi fanoušky.

Je zajímavé, že se není spojován s žádnými kontroverzemi, což znamená, že si udržuje pozitivní pověst mezi svými fanoušky.

Význačným úspěchem bylo umístění v žebříčku nejlépe placených českých youtuberů, kdy se v roce 2021 umístil na desátém místě s odhadovaným ročním příjmem ve výši 4,5 milionu korun, což svědčí i o jeho úspěchu v online světě.

V spojitosti s Jakubem House Váňou lidé na internetu nejčastěji hledají: Jakub Váňa, Jakub House, Jakub Váňa výška, Jakub Váňa bydliště atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Jakub House Váňa
Nástroj Collabim – Influeneceri – Jakub House Váňa

 

Jakub Speaker Jíra – hledanost 1.360

Jakub Jíra je známým rozhlasovým a televizním moderátorem, který se specializuje na moderaci různých událostí. Patří sem festivaly, sportovní akce, městské slavnosti, maturitní plesy, narozeninové oslavy, klubové párty a dokonce i svatby.

Jeho televizní působení zahrnuje moderaci pořadu “Moje Love” na hudebním kanálu TV Óčko a také účast v pořadu “NETuse” na platformě Stream.cz. Jakub Jíra je také hlasem v rozhlasových vysíláních na rádiích jako Kiss Jižní Čechy 97,7 fm, Spin 96,2 fm, Seejay a audioportálu Sweepcast.

Pod přezdívkou “Speaker” je Jakub známý jako moderátor a výrazná osobnost českého influencerství. Jeho portfolio zahrnuje projekty jako “Tábor s Tiktokery” a organizaci “Clash of the Stars,” kde působí jako spolupromotér a moderátor.

Neméně významnou roli hraje jako zakladatel agentury Jíra Industries, která zastupuje řadu českých influencerů v jejich profesionální kariéře.

V spojitosti s Jakubem Speaker Jírou lidé na internetu nejčastěji hledají: Jakub Jíra, Speaker Jíra, Jakub Jíra producent atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Jakub Speaker Jíra
Nástroj Collabim – Influeneceri – Jakub Speaker Jíra

 

Jenis – hledanost 390

Jan Svěcený, známý též pod přezdívkou Jenis, je český youtuber, a také nejlepší přítel populárního Marka “Datla” Valáška. Společně jsou pro diváky známý díky svým vtipným prankům a výzvám, které točí již několik let.

Oba, jak Jenis, tak i Datel, nyní patří do starší generace youtuberů a jejich kariéra začala v roce 2013. Prvním Jenisovým videem byl vlog, kde se představoval, a to v době, kdy natáčel na babiččinu starou kameru.

Jenis se věnoval tvorbě zábavných videí, odvážných výzev a samozřejmě pranků, často se zaměřením na Marka Datla. Díky těmto aktivitám si na svém původním YouTube kanálu získal více než sto tisíc odběratelů.

V spojitosti s Jenisem lidé na internetu nejčastěji hledají: Jenis Like House, Jenis a Tomi, Jenis Youtuber, Jenis merch, Jenis tiktok, Jenis instagram atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Jenis
Nástroj Collabim – Influeneceri – Jenis

 

Jon Mariánek – hledanost 12.690

Jon Mariánek je český youtuber, který v současné době žije v USA. Je známý svou spoluprací s americkým influencerem Jakem Paulem. Jeho názory na Českou republiku jsou často kontroverzní.

V nedávné době se Jonova tvorba primárně zaměřuje na kryptoměny, přičemž čelí rozsáhlé kritice týkající se podezření, že propaguje podvodné kryptoměny. Z deseti měn, které aktivně propaguje na sociálních sítích, se devět z nich propadlo o více než 95 procent, což vyvolalo značné kontroverze.

Jon Mariánek se stává častým terčem kritiky na českých reakčních kanálech, a dokonce i influencer a komentátor Martin Mikýř Mikyska natočil několik videí, ve kterých se věnuje Jonově kontroverzní činnosti.

V spojitosti s Jonem Mariánkem lidé na internetu nejčastěji hledají: Jon Mariánek merch, Jon Mariánek, net worth, Jon Mariánek majetek, Jon Mariánek Chicken, Herohero Jon Mariánek, Jon mariánek pravé jméno atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Jon Mariánek
Nástroj Collabim – Influeneceri – Jon Mariánek

 

Kafuu – hledanost 22.200

Anna Hamannová, kterou mnozí znají pod přezdívkou Kafuu, zaznamenala velký úspěch díky své kariéře na OnlyFans. Dříve se věnovala obsahu na TikToku pod svým vlastním jménem a především se zaměřovala na krátké a humorné skeče.

Její nová umělecká identita pod jménem Kafuu vznikla v roce 2022, kdy se stala členkou agentury Elite Idols pro OnlyFans. Slávu jí také přinesl neobvyklý hudební song s názvem “Hafo,” který nahrála ve spolupráci s umělcem Frankem Wildem.

V spojitosti s Kafuu lidé na internetu nejčastěji hledají: Kafuu onlyfans, Kafuu of, Kafuu onlyfans leak, Kafuu věk, Kafuu instagram atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Kafuu
Nástroj Collabim – Influeneceri – Kafuu

 

Karel Kovy Kovář – hledanost 7.240

Karel “Kovy” Kovář je multitalentovaný influencer, který se věnuje tanci, zpěvu, dabingu a tvorbě obsahu na YouTube. Na YouTube začal přispívat nejprve na kanál GameballCZ, kam nahrával lets playe a další herní videa. Později si založil další kanál, Kovy. Je také autorem dvou knih, což jeho rozsáhlou kreativitu ještě více zdůrazňuje. První knihou je kniha Ovšem v které se přiznává k homosexuální orientaci. Druhou knihou je fiktivní příběh s názvem iPohádka.

Jeho videa na YouTube mají ideální poměr zábavy a střízlivých názorů na různá témata. Mnoho jeho fanoušků by rádo vidělo, jak se zapojí do politiky, protože v jeho videích se často objevují relevantní informace a hlubší úvahy.

I když Kovy nenatáčí videa s takovou frekvencí jako někteří jiní YouTubeři, jeho nová videa jsou vždycky nadstandardní a stojí za to je sledovat. V každém z nich se snaží sdílet důležité informace a pohledy na aktuální dění, což jeho fanoušci velmi oceňují.

V spojitosti s Karlem Kovy Kovářem lidé na internetu nejčastěji hledají: Kovy, Karel Kovář, Karel Kovy Kovář atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Karel Kovy Kovář
Nástroj Collabim – Influeneceri – Karel Kovy Kovář

 

Kluk s Kamením – hledanost 4.040

Ondřeje Untermüllera, známého také jako Kluk s kamením, si pamatuje téměř každý, kdo se kdy podíval na pořad Ano, šéfe! vedený kuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Jeho cesta k pověsti Kluka s kamením začala jedinou větou, kterou utrousil na náměstí v Písku během natáčení jedné epizody v místní restauraci. Tato krátkodobá sláva mu dodnes poskytuje příležitosti zviditelnit se na sociálních sítích a využít ji k budování svého jména. Jeho televizní dobrodružství pokračovalo i poté, ale tentokrát jako soutěžící v komunálních volbách v roce 2018 za hnutí ANO. Bohužel pro něj se nedostal až na píseckou radnici.

Ondřej Untermüller je aktivní na sociálních sítích, zejména na Instagramu, kde má několik desítek tisíc oddaných fanoušků.

V spojitosti s Klukem s Kamením lidé na internetu nejčastěji hledají: Ondřej Untermuller, Kluk s Kamením Prostřeno, Kluk s Kamením Clash of Stars, Kluk s Kamením si dělá dobře, Kluk s kamením zápas atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Kluk s Kamením
Nástroj Collabim – Influeneceri – Kluk s Kamením

 

Krimi Příběhy – hledanost 880

Krimi příběhy jsou největším českým True Crime kanálem na platformě YouTube. Toto kanál se zabývá otázkou, která zajímá i mnoho z nás – proč někteří lidé spáchají tak hrozné činy? Krimi příběhy posluchače zasvěcují i do psychologie těch, kdo tyto činy páchají.

Jejich obsah často zkoumá temné stránky lidské povahy, zejména vraždy. Stanislava Žaloudková vychází nad rámec samotných zločinů a zkoumá také dětství a minulost jednotlivých pachatelů, aby nám lépe přiblížila jejich psychologii.

V spojitosti s Krimi Příběhy lidé na internetu nejčastěji hledají: Krimi Příběhy podle skutečnosti, Krimi Příběhy Youtube, Krimi Příběhy Youtuberka, Krimi Příběhy youtuberka jméno, podcast Krimi Příběhy atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Krimi Příběhy
Nástroj Collabim – Influeneceri – Krimi Příběhy

 

Ladislav Sinai – hledanost 2.640

Tento český influencer a moderátor se rovněž věnuje tvorbě podcastů zaměřených na českou rapovou scénu. Dříve byl aktivní na YouTube, kde se jeho obsah točil kolem reakčních videí, recenzí tenisek, oblečení a vyprávění příběhů – storytimes.

V lednu 2022 se dostal do středu pozornosti kvůli obviněním týkajícím se sexuálního obtěžování. Tvůrce se omluvil za své jednání, ale zároveň odmítl některá obvinění s tím, že byla zfalšovaná.

Nicméně od roku 2019 se soustředil na svůj podcast. Jeho podcast s názvem “very nice” je dostupný na platformě HeroHero a také na YouTube. V podcastu zve různé hudebníky, influencery a další zajímavé osobnosti, aby diskutovali o různých tématech.

V spojitosti s Ladislavem Sinaiem lidé na internetu nejčastěji hledají: Ladislav Sinai věk, Sinai kauza, Sinai podcast atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Ladislav Sinai
Nástroj Collabim – Influeneceri – Ladislav Sinai

 

Laduška – hledanost 2.610

Influencerka Laduška, známá také jako Lada Horová, se stala známou nejen díky své aktivitě na sociálních sítích, ale také díky své účasti v televizních reality show jako Like House a Like Haf na Primě. Na svém Instagramu ji sleduje více než 234 tisíc lidí a na Tiktoku více než 400 tisíc. Kromě aktivit na sociálních sítích také prospívá prodejem svého vlastního merchu.

Laduška je známá svým blízkým vztahem s Adamem Kajumim a na Instagramu často sdílí fotografie, na kterých pózuje v plavkách a spodním prádle. Ráda cestuje, a tuto vášeň sdílí se svými sledujícími. V tom jí podporuje i její maminka, která zároveň plní roli její manažerky.

V spojitosti s Laduškou lidé na internetu nejčastěji hledají: Laduška Instagram, Laduška Like House, Laduška Horová, Laduška Tiktok, Lada Kašparová Horová atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Laduška
Nástroj Collabim – Influeneceri – Laduška

 

Lukáš Kril – hledanost 1.900

Lukáš Kril se řadí mezi špičku bizarních influencerů Česka. Zviditelnil se na Instagramu, díky videím, kde je opilý a mlátí do různých předmětů.

Díky svému rapidnímu nástupu k popularitě se Lukáš dostal i do soutěže Clash of the Stars, kde se zapojil do zápasu proti Kolesovi.

V spojitosti s Lukášem Krilem lidé na internetu nejčastěji hledají: Lukáš Kril vězení, Lukáš Kril instagram, Lukáš Kril studio, Lukáš Kril merch atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Lukáš Kril
Nástroj Collabim – Influeneceri – Lukáš Kril

 

Lukáš Tůma – hledanost 1.500

Mladý influencer patří mezi novou vlnu českých influencerů a jeho kariéra nabírá na obrátkách. Na instagramu je známý pod svým online jménem Luktuma. Na tvorbu obsahu se specializuje především na platformě TikTok.

Výrazný moment v jeho kariéře přišel v roce 2022, kdy Lukáš Tůma, v pouhých osmnácti letech, skončil na druhém místě v reality show TV Prima Show Like House. Při tvorbě se zaměřuje na mladší publikum, a to prostřednictvím trendových videí.

V spojitosti s Lukášem Tůmou lidé na internetu nejčastěji hledají: Luktuma věk, Luktuma bratr, Lukáš Tůma bratr, Olchič vs. Luktuma, Luktuma Clash of the Stars, Luktuma vs. Tadeáš Veselý atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Lukáš Tůma
Nástroj Collabim – Influeneceri – Lukáš Tůma

 

Majkl Punk – hledanost 3.820

Michal Knap, který vystupuje pod jménem Majkl Punk, je kontroverzní český youtuber a tiktoker, jenž si získal pozornost díky svým explicitním a provokativním videím. Kvůli obsahu spojenému se sexualitou a nahotou mu byl jeho YouTube kanál smazán. Jeho známá hláška “To je jasný, do prdele” se stala ikonickou. Svou tvorbu přesunul na Tiktok, kde často streamuje a udržuje kontakt se svými fanoušky, stále se držíc své provokativní povahy.

V spojitosti s Majkl Punk lidé na internetu nejčastěji hledají: Majkl Punk Eso Peso, Michal Knap, Majkl Punk Bára, Majkl Punk vana, Majkl Punk merch, Majk Punk tiktok, Majkl Punk věk, Majkl Punk kapela atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Majkl Punk
Nástroj Collabim – Influeneceri – Majkl Punk

 

Marcus Revolta – hledanost 6.600

Marcus Revolta, jehož skutečné jméno zní Marek Kaleta, se již několik let pohybuje v českém online prostředí. Začal se stávat známým díky svým sportovním videím a přes volné sdružení SebeRevolta. Sdružení zdůrazňovalo význam zdravého životního stylu a cvičení venku na workoutových hřištích.

Avšak jeho zájem se postupně přesunul i k hudbě, a v roce 2012 vydal své debutové album s názvem “Evoluce vědomí”. Poslední dobou je známý především pro svá motivační videa a obsah, který vede jeho fanoušky k osobnímu růstu.

Kromě toho vlastní několik firem a zapojuje se do podnikání, včetně oblasti energetiky. Pravidelně také pořádá motivační konference, kde sdílí své znalosti a zkušenosti s ostatními.

V spojitosti s Marcus Revolta lidé na internetu nejčastěji hledají: Marcus Revolta kniha, Marcus Revolta firma, Marcus Revolta Double, Marcus Revolta přítelkyně, Marcus Revolta motivace, Marcus Revolta skladby atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Marcus Revolta
Nástroj Collabim – Influeneceri – Marcus Revolta

 

Marek Valášek Datel – hledanost 3.460

Marek Valášek je jedním z nejznámějších a nejkontroverznějších českých youtuberů, který si získal pověst díky svým různým prankům a kontroverzním momentům. Svůj YouTube kanál založil již v roce 2012, kdy mu bylo pouze 14 let, a o dva roky později se začal živit díky obsahu, který vytvářel a sdílel na této populární sociální síti.

Na začátku své kariéry se věnoval hlavně hrám na počítači, ale později se přeorientoval k natáčení pranků a různých výzev. V roce 2016 se dostal do mediálního střetu potyčkou s konkurenčním youtuberem Ikarem, což ho dále posílilo ve světě online videí.

Během své kariéry také natáčel společně se svým bratrem Matějem, a jejich kanál nesl jméno “Datel a Matěj”. Marek Valášek si tak vybudoval silnou základnu diváků, která jej učinila jedním z nejvíce sledovaných youtuberů v České republice.

V spojitosti s Markem Valáškem alias Datel lidé na internetu nejčastěji hledají: Marek Valášek, Datel Marek, Datel Marek dluhy, marek Valášek dluh, Marek Valášek insolvenční rejstřík atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Marek Valášek Datel
Nástroj Collabim – Influeneceri – Marek Valášek Datel

 

Marie Rosecká – hledanost 1.390

Marie Rosecká, česká influencerka, se stala známou díky své účasti v reality show Like House v roce 2021. V době, kdy se zúčastnila tohoto pořadu, jí bylo pouhých 19 let.

Hlavním místem pro její online aktivitu je TikTok, kde má na svém účtu více než 682 tisíc sledujících. Své jméno si udělala zejména svými videi v první řadě reality show Like House. Během této show byla často kritizována kvůli svému chování, zejména mimo záběr kamery.

Před svou účastí v reality show podstoupila plastickou operaci zvětšení prsou, a následně otevřeně hovořila o nepříjemném zážitku, který při operaci zažila. V současné době se veřejností kolovaly spekulace o jejím vztahu s Kamilem Bartoškem (Kazma).

V spojitosti s Marii Roseckou alias Datel lidé na internetu nejčastěji hledají: Maru Rosecká, Marie Rosecká narozeniny, Maru Rosecká přítel, Maru Rosecká Kazma atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Marie Rosecká
Nástroj Collabim – Influeneceri – Marie Rosecká

 

Martin Carev – hledanost 1.190

Martin Carev je český youtuber, vloger, cestovatel, model a influencer. Jeho online přítomnost je silně spojena s platformou YouTube, kde provozuje dva kanály, i když aktivní je pouze na jednom z nich “Jmenuju se Martin.”

V roce 2016 získal označení za 33. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích podle časopisu Forbes, a v následujícím roce byl opět označen stejným časopisem jako 20. nejvlivnější český profil na sociálních sítích. Jeho počátky na YouTube byly založeny převážně na tvorbě sketchů a trendových videí, včetně spoluprací s dalšími známými tvůrci, jako jsou Kovy a Teri Hodanová.

V současné době je nejvíce aktivní na platformě Instagram, kde se specializuje na obsah spojený s cestováním.

V spojitosti s Martin Carev lidé na internetu nejčastěji hledají: Jmenuju se Martin, Martin Carev instagram, Martin Carev vlasy, Martin Carev věk, Jmenuju se Martin Instagram atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Martin Carev
Nástroj Collabim – Influeneceri – Martin Carev

 

Mawar – hledanost 1.920

Tadeáš Růžička, známý pod přezdívkou Mawar, se prosadil jako zápasník ve smíšených bojových uměních, a to zejména v prestižní organizaci Oktagon. Stal se vítězem pyramidy Oktagon Underground, což mu zajistilo uznání a pozornost fanoušků.

V roce 2020 zaznamenal další bod úspěchu, když rapper Yzomandias vytvořil píseň s názvem “Mawar”, která se stala jeho charakteristickou vstupní hudbou při vstupu na zápasnický ring.

Následně se objevil i v televizním pořadu Clash of the Stars, kde se střetl s dalšími osobnostmi a ukázal své dovednosti mimo bojový ring.

Tadeáš Růžička byl také oceněn fanoušky Oktagonu, kteří ho v únoru 2021 zvolili Underground bojovníkem roku 2020 v anketě Best Of 2020.

Smlouva, kterou podepsal začátkem roku 2022 s novou organizací RFA (Real Fight Arena), ukazuje jeho ambice a touhu pokračovat ve své zápasnické kariéře.

Bohužel, v roce 2023 se dostal do problémů, když byl obviněn z napadení muže na veřejnosti, což nyní vyšetřuje policie. Kontroverzní byl také jeden z jeho vztahů, kdy byl obviněn z fyzického napadení své partnerky. Tyto události vrhají stín na jeho dosavadní kariéru.

V spojitosti s Mawarem lidé na internetu nejčastěji hledají: Tadeáš Mawar Růžička, Mawar Yzomandias, Mawar text, Mawar rfa, Mawar oktagon, Mawar instagram atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Mawar
Nástroj Collabim – Influeneceri – Mawar

 

MenT – hledanost 7.900

Mezi nejsledovanější české tvůrce na YouTube patří i Jan Macák, známý pod přezdívkou MenT. Jeho kanál překonal hranici jednoho milionu odběratelů.

V počátcích své kariéry se zaměřoval především na herní obsah, což mu přineslo značnou pozornost a fanouškovskou základnu. Nicméně s postupem času se jeho obsah proměnil a dnes se převážně věnuje natáčení vlogů.

Kromě svého hlavního kanálu na YouTube provozuje i druhý kanál, kde se věnuje recenzím automobilů. Tento druh obsahu zaujal další skupinu jeho fanoušků.

Jan Macák, alias MenT, není omezen pouze na YouTube. Je také aktivní na dalších sociálních platformách, a zejména na Instagramu si udržuje komunikaci s fanoušky a sdílí svůj každodenní život.

V spojitosti s MenT lidé na internetu nejčastěji hledají: MenT merch, Jan Macák, MenT Shop, MenT auto, MenT věk, MenT přítelkyně, MenT a Sára, MenT a Sára rozchod atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – MenT
Nástroj Collabim – Influeneceri – MenT

 

Mike je Pán – hledanost 3.080

Mike Je Pán, se na svém webu řadí k bývalým nejsledovanější a nejkontroverznější youtuberům. Teď se označuje jako marketingovým guru, aktivním Twitch streamerem, zastává pozici obchodního ředitele v PojištěníNaPokuty a provozuje eshop Zelená Bába.

Jeho kontroverzní minulost na YouTube je spojena s videi, ve kterých urážel a zesměšňoval policii, a zejména šikanoval strážníka na Praze 1.

Jeho kontroverzní obsah však vedl k tomu, že mu byl kanál smazán kvůli porušování pravidel. Nyní se věnuje streamování na platformě Twitch, ale je také ve stavu insolvence.

V spojitosti s Mike je Pán lidé na internetu nejčastěji hledají: Mike Oganesjan, Mike je Pán vězení, mikejepan vězení, Kubelík vs.Mike je Pán, Mike je Pán dluhy, Mike je Pán instagram atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Mike je Pán
Nástroj Collabim – Influeneceri – Mike je Pán

 

Ondra Vlček – hledanost 1.900

Ondra Vlček se narodil v Ostravě a na YouTube má téměř 300 tisíc odběratelů. Český youtuber a influencer získal větší pozornost díky svým kontroverzním vztahům a kauzám než díky své aktivitě na sociálních sítích.

Jeho tvorba je velmi specifická a provokativní. Ve svých videích se pokouší vyvolávat duchy, komunikovat s klauny, nebo dokonce dopisovat s mrtvými sériovými vrahy.

Navíc, na platformě TikTok se dostal do horkého sporu poté, co se opakovaně stěžoval na to, že není dostatečně odměňován za placené dárky, a sliboval, že za ně bude propagovat profily.

V spojitosti s Ondrou Vlčkem lidé na internetu nejčastěji hledají: Ondra Vlček věk, Ondra Vlček přítelkyně, Ondra Vlček merch, Ondra Vlček zprávy, Ondra Vlček klaun, Ondra Vlček telefonní číslo, Ondra Vlček Veronika, Ondra Vlček zuby atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Ondra Vlček
Nástroj Collabim – Influeneceri – Ondra Vlček

 

Ondy Mikula – hledanost 590

Ondy Mikula je nejsledovanější český tvůrce na TikToku a dokonce se řadí mezi padesát nejsledovanějších tvůrců na světové úrovni. Ovšem přestože je v centru pozornosti sociálních sítí, své soukromí si hlídá. I po pěti letech aktivního působení na těchto platformách zůstává jeho pravá identita tajemstvím.

Ve svých videích se téměř vůbec neukazuje a jeho obsah je zaměřen převážně na mladší generace uživatelů TikToku, a proto používá hudbu a trendy, které jsou populární mezi dětmi kolem deseti let.

Tento český TikToker získal neuvěřitelných 38 milionů sledujících. Je však zajímavé, že na rozdíl od mnoha dalších internetových osobností není aktivní na jiných sociálních sítích. Mimo TikTok téměř neexistuje.

V spojitosti s Ondy Mikulou lidé na internetu nejčastěji hledají: Ondy Mikula věk, Ondy Mikula bez čepice, Ondy Mikula Tiktok, Ondy Mikula merch, Ondy Mikula wikipedia atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Ondy Mikula
Nástroj Collabim – Influeneceri – Ondy Mikula

 

Opat04 – hledanost 1.900

Dalším z kontroverzních influencerů a streamerů české scény je Opat04. Jehož živá vysílání byla zaměřena především na hru League of Legends, doprovázenou vtipnými komentáři k aktuálním událostem na internetu. Jeho charisma a zábavný styl získaly velkou pozornost a mnoho fanoušků.

V roce 2022 se přestěhoval na Maltu, kde pokračoval v streamování a propagaci online casina. To přineslo negativní reakce a později přineslo permanentní zákaz – permaban – publikování na jeho účtu.

O několik dní později se na jednom ze svých streamů dostal do kontroverzní situace, když se opil a začal sebepoškozovat. Tato epizoda vyvolala vlnu diskuzí o jeho duševním stavu a jeho další kariéře na internetu.

V spojitosti s Opat04 lidé na internetu nejčastěji hledají: Opat04 věk, Opat04 instagram, Opat04 ig, Opat04 sebevražda, Opat04 twitch, Opat04 merch, Opat04 se pořezal atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Opat04
Nástroj Collabim – Influeneceri – Opat04

 

Petra LovelyHair – hledanost 1.560

Petra Vančurová, známá spíše jako Petra Lovelyhair, je česká beauty youtuberka, blogerka, influencerka a podnikatelka. Na platformě YOuTube začala být aktivní v roce 2011. Krátce před tím založila také svůj blog, kde sdílela své zkušenosti a tipy týkající se krásy a módy.

Kromě YouTube je aktivní i na sociálních sítích, jako jsou Facebook a Instagram, kde se zaměřuje na témata spojená s beauty, módou a životním stylem.

Jedním z významných milníků v její kariéře bylo spolupráce se značkou Make Up Revolution, s níž vytvořila vlastní paletky očních stínů. V roce 2016 ohlásila svůj odchod z YouTube, ale později se na platformu vrátila a pokračuje ve sdílení svého obsahu s fanoušky.

Její online přítomnost však někdy provází kontroverze, například kvůli svým názorům na různé menšiny.

V spojitosti s Petra LovelyHair lidé na internetu nejčastěji hledají: Petra Lovely Hair instagram, Petra Lovely Hair věk, Petra Vančurová, Petra Lovely Hair paletka, Petra Lovely Hair děti, Petra Lovely Hair proč nemá děti, Petra Lovely Hair e shop, Petra Lovely Hair rozvod, Petra Lovely Hair štětce atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Petra LovelyHair
Nástroj Collabim – Influeneceri – Petra LovelyHair

 

Rady – hledanost 1.300

Youtuber Rady neboli Pán Rady provozuje svůj vlastní kanál, kde převážně vytváří reakční videa na různý obsah. Občas se objeví a zahraje si i v zábavných videích na kanálu MenTa.

Tento youtuber je známý také jako střihač videí pro MenTa. Jeho komentáře se často týkají současné české a slovenské influencerské scény, kde upozorňuje na různé problémy a chyby jiných tvůrců.

Kvůli svým kritickým postojům a obsahu se ocitl ve sporu s Jonem Mariánkem.

V spojitosti s Radym lidé na internetu nejčastěji hledají: slovo Rady se častěji vyskytuje v spojitosti s jinými tématy.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Rady
Nástroj Collabim – Influeneceri – Rady

 

Samuel Samake – hledanost 390

Patří mezi novou vlnu českých influencerů, která se primárně angažuje na TikToku, kde si vytvořil komunitu s více než 500 tisíc sledovateli. Teď se snaží proniknou i na YouTube, kde usilovně pracuje na získání fanoušků.

Nesmíme zapomenout na jeho účast ve druhé řadě reality show Like House, kde se stal jedním z účastníků. Na osobním Instagramu sdílel i svou zkušenost s chirurgickým zmenšením prsou, což vzbudilo značný zájem jeho fanoušků.

V poslední době se dostal do středu pozornosti kvůli kontroverzním komentářům ohledně situace na Ukrajině, kde se pokoušel zlehčovat tamní události, což vyvolalo bouři diskuzí a kritiky.

V spojitosti s Samuelem Semakem lidé na internetu nejčastěji hledají: Samuel Semake Ukrajina, Samuel Semake původ, Samuel Semake věk, Samuel Semake tiktok atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Samuel Samake
Nástroj Collabim – Influeneceri – Samuel Samake

 

Satnady – hledanost 3.720

Anastasija Chomičová, známá víc pod jménem Satnady, působí jako influencerka, tiktokerka a tatérka. Její popularita však nekončí pouze na sociálních sítích, neboť se stala i součástí druhé řady reality show Like House, kterou vysílala TV Prima.

Na televizních obrazovkách se objevila i v pořadu Prostřeno, kde vařila levná jídla. S tímhle projektem pokračuje i na sociálních sítích, kde publikuje sérii videí “bezďáckého vaření”. Její aktivita ji stále udržuje v centru pozornosti.

V spojitosti s Satnady lidé na internetu nejčastěji hledají: Satnady onlyfans, Satnady of, prostřeno Satnady, Satnady kozy, Anastasija Chomičová, Satnady instagram, Satnady LikeHouse atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Satnady
Nástroj Collabim – Influeneceri – Satnady

 

Simona Tvardek – hledanost 720

Simona Tvardek je bítězkou třetí série reality show Like House, kterou vysílala televize Prima. I přesto, že nebyla mezi ostatními účastníky pořadu příliš výrazná, nakonec ji diváci zvolili vítězkou.

Její úspěch lze přičíst zejména jejímu smyslu pro humor, který si získal srdce mnoha diváků. Na sociálních sítích má její profil na deset tisíc sledujících. Narodila se ve Frýdku-Místku, kde získala základy svého charakteru a osobnosti.

V spojitosti se Simonou Tvardek lidé na internetu nejčastěji hledají: Simona Tvardek věk, Simona Tvardek instagram, Simona Tvardek původ, Simona Tvardek merch, Simona Tvardek narozeniny, Simona Tvardek bez ofiny atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Simona Tvradek
Nástroj Collabim – Influeneceri – Simona Tvradek

 

Stanislava Mykhaylo – hledanost 1.300

Youtuberka ukrajinského původu, jménem Stanislava Mykhaylo, a nyní provdaná za Povoroznyka. Společně se svou rodinou nyní žije v Říčanech u Prahy.

Manželka známého influencera Taryho se rovněž stala významnou osobností na sociálních médiích. K svému vstupu na platformu YouTube se Stanislava dostala díky svému partnerovi. Pod přezdívkou Stáňa aktivně tvoří obsah na platformě YouTube, kde si získala pozornost více než čtvrt milionu odběratelů. Svůj obsah také pravidelně sdílí na platformách Instagram a TikTok.

Nicméně, za zveřejňování obsahu spojeného s dcerou je často kritizována zejména ohledně ochrany jejího soukromí.

V spojitosti se Stanislavou Mykhaylo lidé na internetu nejčastěji hledají: Stanislava Mykhaylo věk, Stanislava Mykhaylo Tary.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Stanislava Mykhaylo
Nástroj Collabim – Influeneceri – Stanislava Mykhaylo

 

Tadeáš Kuběnka – hledanost 2.900

Tadeáš Kuběnka, se narodil se roku 2003, a je český influencer, herec a makeup-artist, který se aktivně identifikuje s LGBTQ+ komunitou. Tadeáš představuje moravskou osobnost, která nejen svým výrazným a ostrým slovníkem, ale i svým mistrovstvím v oblasti makeupu, zanechává výraznou stopu na českém internetovém prostoru.

Stal se vítězem druhé řady reality show Like House. Na internetu zazářil nejen díky svému vítězství, ale také díky svému kontroverznímu vystupování a výraznému líčení. Tadeáš si také vydělává jako vizážista, čímž si upevnil svou pozici na sociálních sítích.

Na těchto sítích se opakovaně otevřeně vyjádřil k problému šikany, se kterou se potýká kvůli své sexuální orientaci a také kvůli svému výraznému make upu, kterým se prezentuje. Jeho odhodlání a autenticita na sociálních sítích mu získaly značnou popularitu.

Svůj obsah prezentuje pod přezdívkou “Královna Tadeáš” na platformě TikTok, kde má stovky tisíc sledujících, a na Instagramu, kde si také vede velmi dobře.

V spojitosti s Tadeášem Kubeňkou lidé na internetu nejčastěji hledají: Tadeáš Kubeňka věk, Tadeáš Kubeňka datum narození, Tadeáš Kubeňka instagram, Tadeáš Kubeňka plastika, Tadeáš Kubeňka odkud je, Tadeáš Kubeňka merch, Tadeáš Kubeňka narozeniny atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Tadeáš Kuběnka
Nástroj Collabim – Influeneceri – Tadeáš Kuběnka

 

Tadeáš ‘’GANGSTABOY” Veselý – hledanost 5.400

Tadeáš Veselý je výraznou postavou mezi bizarními českými influencery a dostal se do povědomí zejména díky své účasti v pořadu Clash of the Stars. Ve svém prvním zápase narazil na tiktokera Luktumu a byl poražen. Nicméně se vzepjal a dalšího soupeře, celebritu Snejkse, dokázal porazit.

V spojitosti s Tadeášem Veselým lidé na internetu nejčastěji hledají: Tadeáš Veselý přítelkyně, Luktuma vs Tadeáš Veselý, Tadeáš Veselý vs Snjeks atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Tadeáš ‘’GANGSTABOY” Veselý
Nástroj Collabim – Influeneceri – Tadeáš ‘’GANGSTABOY” Veselý

 

Tary – hledanost 14.800

Taras Povoroznyk, na internetu známý pod přezdívkou Tary. Označuje se za influencera, youtubera, parkouristu a rebela, který se živí tím, co ho opravdu baví.

Jeho YouTube kanál začínal s parkourovými videi, avšak s postupem času se rozšiřoval o zábavný obsah, jako jsou pranky a vlogy. Poslední dobou se soustředí především na krátká videa ve stylu YouTube shorts. Neomezuje se však pouze na YouTube, aktivně se prezentuje také na Instagramu a TikToku.

Sám se označuje za kontroverzního influencera, vedli k tomu i jeho činy jako riskantní jízda na dálnici rychlostí 265 km/h a mnoho dalších.

Pochází z Ukrajiny a jeho manželkou je influencerka a youtuberka Stána – Stanislava Mykhaylo.

V spojitosti s Tarym lidé na internetu nejčastěji hledají: Tary Camp, Tary merch, Tary eshop, Tary shop, Taras Povoroznyk, Tary figurka, Tary workshopy, Tary Camp cena, Tary Youtuber atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Tary
Nástroj Collabim – Influeneceri – Tary

 

Tomáš Tomi Běhounek – hledanost 70

I Tomáše Běhounka můžete poznat právě z reality show Like House, kde si získal pozornost veřejnosti tím, že byl jedním z mála, kdo se nedostal do střetu s kontroverzemi. Společně s vítězem první řady, Jenisem, vytváří aktuálně obsah.

V spojitosti s Tomášem Tomi Běhounkem lidé na internetu nejčastěji hledají: Tomáš Běhounek Influencer.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Tomáš Tomi Běhounek
Nástroj Collabim – Influeneceri – Tomáš Tomi Běhounek

 

TvTwixx – hledanost 1.900

TvTwixx tvoří bratři Daniel a Andreas Sonnleitnerovi. V současné době aktivně působí na YouTube, kde jejich kanál obsahuje videa s tematikou paranormálních jevů, prozkoumávání opuštěných lokalit a další zajímavé náměty.

Kromě svého youtubeového kanálu provozují i internetový obchod, na němž nabízejí různé záhadné předměty, včetně “detektorů duchů” a strašidelných panenek. Na jiném e-shopu zase nabízejí obrovské magnety, které ve svých videích využívají k lovení různých předmětů z dna řeky Vltavy.

Před lety figurovali v několika sporných situacích, jako například incident, kdy do autobusu městské hromadné dopravy hodili petardu. Dále se dostali do problémů kvůli podpoře nelegálního sázení na sportovní utkání.

V spojitosti s TvTwixx lidé na internetu nejčastěji hledají: TvTwixx shop, Danny TvTwixx, TvTwixx merch, Huhu TvTwixx, TvTwixx Filip, Denis TvTwixx, TvTwix členové, Kiril TvTwixx atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – TvTwixx
Nástroj Collabim – Influeneceri – TvTwixx

 

Veronica Biasiol – hledanost 12.100

Bloggerka, influencerka, návrhářka a modelka Veronika Biasiol je česká influencerka, která se dříve věnovala tvorbě obsahu na YouTube.Nyní aktivně působí na sítí Instagram, kde se zaměřuje na zdravý životní styl, módu a  kosmetiku.

Její extravagantní vzhled bývá často předmětem kontroverze, především kvůli výraznému líčení a úpravám vzhledu, jak v reálu, tak i na retušovaných fotografiích. Veronika se může pochlubit zvětšenými prsy, vyplněnými rty, umělými nehty a řasami, a možná i dalšími úpravami. Její fanoušci často ani neznají její původní vzhled.

Je zakladatelkou značky Icybody, specializující se na sportovní oděvy, a druhé značky Honey merch, která nabízí merchandisingové oblečení a produkty ze značky Biasiol Beauty, která však od roku 2021 není aktivní. Veronika studovala střední školu oděvní v Liberci, což souvisí s její návrhářskou kariérou.

V spojitosti s Veronicou Biasiol lidé na internetu nejčastěji hledají: Veronica Biasiol přítel, Veronica Biasiol přítelkyně, Veronica Biasiol instagram, Veronica Biasiol diář, Veronica Biasiol bez make-upu, Veronica Biasiol Vitiligo, Veronica Biasiol nemoc, Veronica Biasiol věk, Veronica Biasiol plastika, Veronica Biasiol nos atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Veronica Biasiol
Nástroj Collabim – Influeneceri – Veronica Biasiol

 

Vladimír Kadlec – hledanost 740

Vladimír Kadlec pochází z Ostravy a tvorbě videí na YouTube se věnuje již od roku 2013. Za sebou má dlouhou cestu vytváření obsahu. Původně se specializoval na pranky a jiná parodická videa, ale v průběhu času se jeho kanál změnil a nyní se primárně zaměřuje na reakční videa.

Významný posun v kariéře zaznamenal, když ve svých 18 letech opustil Ostravu a přestěhoval se do Prahy. Zde našel útulný byt, který sdílel se svým kamarádem Blazerem, který se také věnoval YouTube. Postupně mu začala přibývat úspěšná spolupráce s různými značkami, včetně Picodi.

Navíc má na svém kontě zkušenosti s stand-up komedií nebo s tvorbou podcastu PBN – Podcast bez názvu. Kromě toho vydal v roce 2020 knihu popisující příběh svého psa Vodopáda.

V spojitosti s Vladimírem Kadlecem lidé na internetu nejčastěji hledají: VladaVideos, VladaVideos věk, VladaVideos merch, VladaVideos přítelkyně, VladaVideos podcast, VladaVideos mma, VladaVideos wikipedie atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Vladimír Kadlec
Nástroj Collabim – Influeneceri – Vladimír Kadlec

 

Xholakys – hledanost 27.100

Influencerka Valerie Holáková je spíše známa pod přezdívkou Xholakys. Působí i na platformě Onlyfans, kde se řadí mezi elitních 0,2 % nejpopulárnějších tvůrců na platformě Onlyfans. Veřejně medializuje svoje psychické problémy a sdílela i svou lékařskou zprávu, která obsahovala informace o jejích pěti diagnostikovaných duševních poruchách. podstoupila i několik pobytů v léčebně.

Pozornost získala i ve chvíli, kdy byl Ladislav Sinai obviněn ze sexuálního obtěžování nezletilých dívek. Xholakys byla jednou z prvních osob, které sdílely své příběhy a zkušenosti v souvislosti s touto kauzou.

V spojitosti s Xholakys lidé na internetu nejčastěji hledají: Xholakys only fans, Xholakys nemoc, Onlyfans Xholakys, Xholakys jméno, Xholakys Clash Of Stars, Xholakys Tiktok, Xholakys rakovina, Xholakys podcast, Xholakys sebevražda, Xholakys vs, Xholakys onlyfans free atd.

Nástroj Collabim – Influeneceri – Xholakys
Nástroj Collabim – Influeneceri – Xholakys

 

Autor: SEOPRAKTICKY.CZ

Použité zdroje:

  1. Antiyoutuber [online]. [cit. 25. 09. 2023]. Dostupné z: https://www.antiyoutuber.cz/influenceri
  2. Internetová jazyková příručka: influencer [online]. [cit. 25. 09. 2023]. Dostupné z: https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=influencer
  3. Daisy Lee | ČSFD.cz [online]. [cit. 27. 09. 2023]. Dostupné z: https://www.csfd.cz/tvurce/547140-daisy-lee/prehled/
Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit