Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Co je SEO nastavení stránky

Zkratka SEO doslova znamená Search Engine Optimization – v českém překladu “optimalizace pro vyhledávače“. Konkrétně se jedná o proces vylepšování webových stránek, tak aby se umisťovaly na lepších pozicích ve vyhledávání a tím bylo dosaženo kýženého cíle. Cílem bývá obvykle konverze.

Proces optimalizace zahrnuje úpravu stránek na základě hodnotících SEO faktorů, podle nichž algoritmus vyhledávače vyhodnocuje, které stránky zařadí na přední pozice. Největší vliv na umístění stránek ve vyhledávání má:

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Samotný Google obecně doporučuje zaměřit se především na kvalitní obsah. Nicméně zpětné odkazy z důvěryhodných a kvalitních stránek mohou váš web značně podpořit. Technicky dokonalý web by měl být základ, každopádně pokud web nabízí skutečně kvalitní obsah a má vysokou autoritu, pak má šanci obsadit dobré pozice i pokud technická stránka webu není zcela dokonalá.

Nevíte si rady, kde začít? V naší akademii najdete průvodní článek, jaký by měl být první krok při optimalizaci.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit