Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Vyhodnocování brandových kampaní v TV, webinář o GDS, novinky z Google a 4 vylepšení Collabimu

Jak pomocí Collabimu vyhodnocovat brandové kampaně

Karty nám poodkryla Ludmila Procházková, pro kterou je to denní chleba. Ludmila se při své práci marketingové manažerky zaměřuje právě na brandové kampaně v televizi a rádiu. Pro sledování efektivity a návratnosti tohoto druhu kampaní si vybrala Collabim. Co jí k tomu vedlo? Přečtěte si náš nejnovější rozhovor “Jak pomocí Collabimu vyhodnocovat brandové kampaně” a zjistíte, jaké konkrétní metriky v Collabimu sleduje a proč je považuje při vyhodnocování brandových kampaní za důležité.

 

Jak vyhodnocovat brandové kamapaně

 

Chatujte s Koláčem

Oslovil Vás už náš nový průvodce Akademií, který dostal jméno Koláč? Zkuste s ním prohodit pár slov. Je to sympaťák, který je každý den chytřejší a Vaše dotazy mu pomáhají rozšiřovat obzory.  Narazíte na něj na každém článku v akademii. Běžte se s ním pozdravit.👋

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Koláč

Sbohem AMP. Bylo to hezkých 5 let ⚡👋

AMP s námi vydrželo pouze 5 let a nyní Google tuto myšlenku opouští. Tedy minimálně jako jeden z faktorů pro určování rankingu stránek. Více v našem SEO zpravodajství.

Statistika ve vyhledávání Google

Collabim je jasná volba, kde data o vyhledávání na Google hledat. Ale také Google nabízí zajímavé možnosti, jak se na statistiky ve vyhledávání dívat. Zkusili jste už třeba Google Trends? V Článku Statistika vyhledávání Google se dozvíte ještě víc.

Google trends - rok 2020

Slučování výsledků ve vyhledávání Google

Zaznamenali jste tuto novinku na Google? My ano a napsali jsme o tom krátký článek: Google – slučování výsledků ve vyhledávání

Slučování výsledků pro klíčové slovo collabim recenze

Webinář o novém GDS konektoru

V září proběhl webinář, při kterém jsme si společně prošli propojení nového GDS konektoru s Collabimem, následné nastavení a využití v praxi. Vy, kteří jste se nemohli webináře účastnit, nemusíte zoufat.
Vznikl záznam a naleznete jej zde: https://vimeo.com/612455808/c33019e5f8

Webinář k novému GDS konektoru

A teď k novinkám přímo v Collabimu

Po létě už jsme opět v plném zápřahu a makáme na vylepšování Collabimu, aby pro Vás byl ještě použitelnější. A tady je slibovaný výčet těch nejzajímavějších novinek.

Dynamické titulky v SERPU

Velké téma posledních týdnů. Google začal přepisovat některé titulky v SERPu a nikdo Vás o tom nevaruje. Až do nedávna. Do Collabimu jsme přidali nový “hlídáček”, který za Vás kontroluje, zda Google nepřepsal titulek právě u Vaší stránky. Přečtěte si o této novince více v našem článku Google zavedl dynamické titulky v SERPu.

Jak zjistit, které titulky Vám Google přepsal?

 

Graf hledanosti na přehledu štítků

Na přehled štítků jsme přidali souhrnný graf hledanosti oštítkovaných klíčových slov. Máte tak konečně v přehledu štítků informaci o vývoji hledanosti daných štítků.

Graf hledanosti na přehledu štítků

Vylepšený import klíčových slov z excelu

Nově máte možnost importovat i list s vysokým počtem sloupců.

Import klíčových slov

Pokud importujete často štítky, jistě oceníte i novou možnost štítky buď doplnit (tak se to chovalo vždy) nebo nově úplně přepsat. Za tento námět děkujeme Tomáši Zahálkovi.

“Rychlý jako blesk”, to nově platí i o Svatém grálu

Výrazně jsme zrychlili načtení Svatého grálu pro domény s cestou za doménou, tedy např. “https://www.alza.cz/hobby” apod.

Rychlejší svatý grál

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit