Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Výchozí vyhledávač: Google jako výchozí vyhledávač

Co je výchozí vyhledávač? Výchozí vyhledávač je vyhledávač, který je automaticky nastaven v internetovém prohlížeči nebo operačním systému a který se používá pro vyhledávání informací na internetu, pokud uživatel nespecifikuje jiný. Například, když někdo otevře novou záložku v prohlížeči a začne psát do adresního řádku bez předchozího zadání URL adresy, většinou se použije výchozí vyhledávač… Detail článku »

Nejlepší internetové vyhledávače: Top 5 vyhledávačů pro hledání obsahu

Internet je nesmírně rozsáhlý prostor plný informací a obsahu všeho druhu. Abychom se v tomto obrovském moři dat zorientovali, potřebujeme spolehlivé nástroje, které nám pomohou nalézt přesně to, co hledáme. Vyhledávače hrají klíčovou roli v tom, jak přistupujeme k informacím na internetu. V tomto článku se podíváme na pět nejlepších internetových vyhledávačů, které nabízejí uživatelům… Detail článku »

Rozšířené vyhledávání na Google pomocí operátorů (+ Seznam.cz)

Na internetu je možné najít různé informace o pokročilém vyhledávání a vyhledávacích operátorech. Česká republika je specifická přítomností dvou dominantních internetových vyhledávačů, ale nikde jsme nenašli všechny informace pěkně pohromadě, a proto jsme se to rozhodli změnit. Připravili jsme pro vás článek, který shrnuje základní vyhledávací operátory Google i Seznam, navíc jsme vytáhli i specialitky… Detail článku »

Máte zahraniční projekty? Spravujte je také v Collabimu

Collabim umí spravovat i zahraniční projekty. Poslední dobou od vás dostáváme hodně dotazů, jestli lze v Collabimu spravovat slovenské, maďarské, německé nebo španělské projekty. Pojďme se podívat, jaké jazyky a vyhledávače Collabim zná. Výběr jazyka Při založení nového projektu vyberte jazyk vašeho webu. Později už nepůjde změnit. Vyhledávače se k danému jazyku přiřadí automaticky. V… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit