Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Školení, vzdělávání i novinky v Collabimu na závěr roku

Rok se nám blíží ke konci, za rohem jsou Vánoce a my přinášíme hrstku novinek za poslední kvartál. Mezi novinkami najdete jak recenzi školení, tak úpravy a nové funkce v aplikaci či nové články na naší akademii.

Recenze školení SEO pro e-shopy od agentury Taste

V prosinci jsme se účastnili SEO školení, které pořádala agentura Taste. Školení bylo napěchované informacemi, které ocení jak nováčci v oboru, tak ostřílení webmasteři. Zatímco se začátečníci lépe ponořili do SEO jako takového, ti zkušení uvítali možnost konzultace a řešení zapeklitých SEO problémů v praxi. Jak se nám školení líbilo se dočtete v naší recenzi.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Novinky v Collabimu

Do Collabimu jsme implementovali pár vylepšení. Jednalo se o úpravy již zavedených funkcí a taktéž přidání i několika drobných vylepšení. Nyní vám práce v Collabimu půjde zase o něco lépe od ruky.

Relevance návrhů v průzkumníku klíčových slov

Vylepšili jsme relevanci a počet návrhů průzkumníku klíčových slov. Související výrazy tedy budou mnohem relevantnější a blíže k zadanému výrazu. Nyní by se mezi souvisejícími výrazy neměla již objevovat slova či fráze, které s daným výrazem úplně nesouvisejí.

Průzkumník klíčových slov podruhé

Taktéž jsme průzkumník upravili tak, aby se již nesnažil opravovat zadaný výraz – například v případě překlepu. V některých situacích oprava totiž nefungovala správně a proto nebyla relevantní. Pokud tedy do průzkumníku zadáte výraz s překlepem, průzkumník jednoduše poskytne výsledky pro výraz, který jste zadali.

Pole připraveno!

Abychom vám ušetřili čas s klikáním, prošli jsme Collabim a nastavili pozici kurzoru po načtení stránky na často používaná vyhledávací pole. Nyní již nemusíte klikat do příslušného pole, stačí rovnou psát.

Ikony pro cílové stránky

Vhod vám určitě přijdou nové ikony na přehledu klíčových slov, které vám umožní jedním kliknutím automaticky doplnit ke klíčovému slovu cílovou stránku z Googlu nebo Seznamu. Není třeba cokoliv kamkoliv zadávat, cílová stránka se automaticky nahraje přímo z vyhledávače.

Nové články na naší akademii

Do knihovny jsme za poslední kvartál přidali několik článků zaměřených na teorii a různé SEO faktory či SEO termíny:

To bude prozatím vše – v novém roce plánujeme další vylepšení, zůstaňte tedy na příjmu. Prozatím vám do nového roku přejeme co nejlepší pozice!

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit