Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Google uveřejnil novou reklamní kampaň v Obrázcích Google

Google na konferenci Shoptalk v úterý uvedl chystanou novou reklamní kampaň v Obrázcích Google. Sponzorované snímky zdůrazňují produkty, přes které když přejedete zobrazí značku, cenu a jiné detaily.

Možná se zdá, že Google pouze kopíruje ostatní sociální sítě jako Instagram a Pinterest, kde tyto funkce již jsou. Opakem je pravdou, protože již v roku 2015 testoval podobné reklamy na Youtube.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Tuto novou reklamní kampaň zatím Google testuje s vybranými značkami, ale v nejbližší době můžeme očekávat, že bude spuštěná i pro širokou společnost.

Z tohoto je vidět, že obrázky na Google začínají být opravdu vetší a větší příležitostí pro společnosti. Google jim věnuje opravdu kus práce a je tedy důležité se začít zaměřovat víc na obrázkové SEO, protože obrázky se stávají novým způsobem přitáhnutí zákazníků na Vaše stránky. Pokud s námi souhlasíte, již v minulosti jsme vydali článek o tom jak a proč optimalovat obrázky pro SEO.

S optimalizací obrázků souvisí i zpětné vyhledávání obrázků. O tom jak na Vyhledávání podle obrázku nebo fotky se dočtete v článku.

zdroj: https://www.blog.google/products/ads/shopping-google-images/

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit