Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Přehled aktualizací algoritmů vyhledávačů nově v Collabimu

Minulý týden ve čtvrtek o naší novince informoval Zdeněk Dvořák (Linki) na svém blogu v článku Data o aktualizacích algoritmů v Collabimu? Yes!. Právem si Zdenda zasloužil o této novince vědět první, protože to byl jeho nápad. Jak sám uvedl, před několika dny nám napsal, že by se mu data o aktualizacích algoritmů vyhledávaců líbilo mít v Collabimu.

Kde přehled naleznete a jak vypadá?

Informaci o aktualizacích v algoritmu vyhledávačů naleznete v klíčových slovech, konkrétně v grafu na detailu každého klíčového slova. Jelikož je záznamů několik desítek, neuvidíte je všechny najednou. Když vyberete časové rozmezí delší než rok, aktualizace se vám nezobrazí. Maximálně povolený výběr pro zobrazení aktualizací je 12 měsíců. Červená vertikální čára nese informaci o aktualizaci algoritmu na Seznamu a modrá o aktualizaci na Google. Jak tato vychytávka v praxi vypadá se můžete již teď podívat přímo ve svém účtu nebo na následujících screenshotech.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>
collabim-serp-update-2013
Změny v algoritmech vyhledávačů v roce 2013
collabim-serp-update-2014
Změny v algoritmech vyhledávačů v roce 2014

K čemu jsou informace o aktualizacích užitečné?

Může se stát, že váš web ztratil pozice ve vyhledávačích na klíčová slova, na která jste dříve drželi přední příčky. Důvodů může být několik, za jedním z nich může stát také to, že došlo u vyhledávačů k aktualizaci algoritmu. Tuto informaci vám nyní poskytne Collabim a nemusíte ji složitě hledat na jiném místě.

Odkud data pochází?

Data pochází z přehledu na MOZu a z webu agentury Roberta Němce. Každý měsíc budeme přehledy procházet a přidávat nové aktualizace. Pokud jsme na něco důležitého zapomněli nebo zapomeneme, budeme rádi, když nám napíšete na info@collabim.com.

Jak se vám novinka líbí?

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit