Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Nový kurz, workshopy, roadshow a další aktuality

Další měsíc utekl jako voda a my se opět hlásíme s novinkami z Collabimu. Spíše než vylepšení vám v tomto měsíci přinášíme aktuality z oblasti vzdělávacích programů. Pojďme se na vše podívat podrobně.

AI tvůrce obsahu již brzy!

V minulých novinkách jsme avizovali naši nejnovější funkcionalitu, na které aktuálně pracujeme. Jedná se o AI nástroj pro tvorbu obsahu přímo v Collabimu. První alfatesteři nám pomohli nástroj výrazně vylepšit a za poslední měsíc jsme tak stihli zapracovat mnoho zpětné vazby.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

V nejbližší době se tak můžete těšit na novou vychytávku, se kterou bude tvorba obsahu stránek ještě jednodušší!

Nový kurz (nejen) pro nové uživatele!

Často se nás noví uživatelé ptají, jak se aplikace používá, co v ní sledovat a kde to najít. Ačkoliv pro nové uživatele máme zřízené úvodní představení, je nám jasné, že pokud se k aplikaci vrátíte až s odstupem několika týdnů, vědomosti z demo ukázky jsou pryč a začínáte tzv. “na zelené louce”.

Je to i váš případ? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Připravili jsme zbrusu nový kurz, který vás provede všemi hlavními sekcemi v Collabimu. Nebudete tak muset zdlouhavě hledat v nápovědě – v kurzu jasně uvidíte, kde se jaký přehled nachází, jak funguje a na co se zaměřit.

Pochopitelně si asi pokládáte otázku, jaká je cena kurzu. Jelikož jsme si přáli, aby kurz byl přístupný opravdu všem a aby se přesto alespoň částečně zhodnotila práce, kterou jsme kurzu věnovali, nacenili jsme kurz na symbolických 97 Kč bez DPH. Pokud byste si tedy přáli provést aplikací, nemusíte vynakládat tisíce korun za školení – pro vás máme právě nový kurz Základy Collabimu.

Pro stávající uživatele, kteří si Collabim již minimálně jednou zaplatili je kurz nyní do 30.4.2024 zdarma. Stačí nám napsat na podporu.

Další SEO workshopy již brzy!

V únoru jsme uspořádali živý SEO workshop v Praze. Workshop byl zaměřen na tvorbu SEO obsahu a zabrouzdali jsme trochu i do technického SEO. Pokud jste se nemohli z jakéhokoliv důvodu zúčastnit, nevěšte hlavu. Jak už jsme avizovali dříve – jelikož se workshop setkal s velice vřelým přijetím, rozhodli jsme se pořádat tyto workshopy na pravidelné bázi.

Každé dva měsíce v roce se tedy můžete těšit na živý workshop, který vždy zacílíme na specifické téma v SEO. Nejbližší workshop plánujeme na květen, podrobné info zveřejníme v blízké době.

Collabim miluje SEOloger Pavla Ungra (a naopak)

Jelikož SEOloger je jedna z našich spřátelených služeb, podpořili jsme ji zábavnými video tipy a pohoštěním pro účastníky setkání. Jak se říká: “Láska prochází žaludkem“, tudíž kromě video návodů od nás najdete i něco k snědku.

Kromě toho na SEOlogeru probíhá každé tři měsíce soutěž Kahoot, ve které můžete vyhrát různé ceny. V rámci této soutěže pro vás máme drobnou výhodu – více info najdete zde.

Co takhle vyrazit na SEO roadtrip?

Už plánujete dovolenou? Co byste řekli tomu přihodit k letošnímu Chorvatsku ještě výlet po Čechách a Slovensku? Rozhodli jsme se podpořit službu Eshoptour.cz, která pořádá přednášky od zkušených odborníků v oblasti e-commerce. Pokud spravujete e-shop a přáli byste si načerpat inspiraci a posunout vaše podnikání o stupeň výše, neváhejte se přijít podívat na některou ze zastávek celého touru. Ale pozor! Roadshow již začala a pořadatelé jsou už na cestách – níže najdete seznam termínů, které jsou před námi:

  • Ostrava 16. dubna 2024
  • Zlín 18. dubna 2024
  • Brno 25. dubna 2024
  • Bratislava 23. května 2024
  • Pardubice 30. května 2024

Přijdete se podívat? Určitě neváhejte, pro e-shopaře je celá akce zdarma!

Podcast s Michalem Binkou

Během března Michal Binka vystoupil v rámci podcastu Sám sobě marketérem. Ten je zaměřený na jednotlivé obory online marketingu a v dílu, který se věnuje SEO, přijal pozvání právě Michal.

Kromě užitečných SEO faktorů a popisu workflow v SEO agentuře Michal také radí, na co si dát pozor při hledání vhodného SEO specialisty.

Poslouchat můžete zde.

Kdo by se rád podíval na video, podcast najdete i na YouTube.

 

Rekapitulace SEO restartu 2024

Minulý měsíc proběhla jubilejní konference SEO restart, která slavila už desáté výročí. Konferenci jsme si nenechali ujít a jeli jsme se přesvědčit na vlastní oči, čím nás letos pořadatelé překvapí. Pokud vám konference utekla, krátký report od nás si můžete přečíst na našem blogu zde.

A to je pro tento měsíc vše, přátelé. Budeme se opět hlásit s dalšími aktualitami!

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit