Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Striktní oddělení domény od subdomén

Pokud máte u projektu v Collabimu nastavenou doménu, která má obsah i na subdoménách, tak se může stát, že pozice na sledované klíčové slovo bude změřena na subdoméně. Podívejme se na příklad:

V nastavení webu máme zadanou doménu https://www.collabim.cz/.

collabim-nastaveni-url

Když se podíváme na následující snipet, vidíme, že cílová URL adresa je na subdoméně http://otazky.collabim.cz/.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

collabim-zmerena-pozice-subdomena

Dosud byla pouze jedna možnost měření a to ta, která je popsaná výše. Na vaši žádost jsme přidali možnost zapnutí striktního oddělení domény od subdomén.

Pokud máme  vedle projektu https://www.collabim.cz/ i projekt http://otazky.collabim.cz/, nebudeme nejspíš chtít, aby se v projektu https://www.collabim.cz/ zobrazovali pozice klíčových slov z webu http://otazky.collabim.cz/. Bude tedy vhodné zapnout striktní oddělení.

Řešíte takový problém? Napište nám do fóra nebo na mail.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit