Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Konec roku 2018 v Collabimu

Tak máme po svátcích, probrali jsme se z ponovoroční kocoviny a opět jsme usedli k našim soustruhům.

No a jako jednu z prvních věcí jsme pro vás dali přehled toho nejdůležitějšího, co se u nás v prosinci 2018 odehrálo. A jak je již dobrým zvykem, máte-li raději video:

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Jdeme na to.

PF 2019

Jsme moc rádi, že se vám náš vtípek s PFkem koncem roku líbil, více než 96 kladných reakcí jen na našem e-mailu jsme opravdu nečekali. K tomu další skvělé reakce na sociální sítích. Díky za ně, ospravedlnilo to trochu ty přípravy, které opravu nebyli v minutách.

 

Zároveň se omlouváme i třem nespokojeným zákazníkům, kterým sme narušili předvánoční veselí. Pravda, ten mail měl za úkol provokovat a možná vypadal i trohu jako phishing. Díky za pochopení!

Pokud vám toto PFko uteklo, zkuste kouknout do SPAMu ve vaší poště, určitě ho tam najdete.

Vylepšení v PPC analýzách

Díky za vaše tipy na vylepšování, jsme moc rádi, že naše práce je používána! Díky jednomu z vás jsme tak přidali možnost filtrace výsledů jen pro jednu vybranou doménu. Občas se totiž stává, že reklam mám pro daný segment více, než je Collabim do excelu  schopen přechroupat (aktuálně jsme omezeni 200 tis. řádky na výstupy) a tedy se u některých specifických případů nedařilo exportovat všechny reklamy najednou. To je minulostí!

 

KATEGORIE pro e-shopy

Spustili jsme pro vás https://kategorie-pro-eshopy.cz – místo, kde najdete vždy aktuální feedy kategorií heureky, zbozi a google nákupů v XLSX. Jistě to znáte, nový e-shop a začíná opět klasické kolečko zjišťování, jak lidé tohoto e-shop hledají a na co jsou zvyklí. Součástí procesu je u nejednoho markeťáka také vytažení kategorii zboží z nejpoužívanějších zbožáků, tedy zbozi.cz, google nákupy (aka merchant) a asi nejpopulárnější heureka.cz. Abychom Vám ušetřili práci, připravili jsme projekt kategorie pro e-shopy.cz, který vám vždy bude dávat aktuální data, která se denně stahují z těchto zbožových vyhledávačů. Stačí jen prohnat naší jednorázovou analýzou hledanosti a máte k dispozici aktuální přehled hledání všech kategorií, které mohou vaši klienti používat!

Používáte-li navíc návrhy z našeptávačů s naší jednorázov analýze, máte je hned po ruce bez prkliku na tento externí web!

 

Nový design aplikace

Doufáme, že už brzy toto naše vymlouvání skončí, ale v prosinci jsme nejvíce makali na něčem, co vám ještě nemůžeme ukázat. Ano, je to zbrusu nový design Collabimu, o kterém již neslyšel málokdo.

Abychom alespoň částečně ukojili vaši zvědavost, můžete střípky z nové aplikace sledovat na našem instagramu.

Máte-li navíc zájem být mezi prvními, kteří dostanou novou verzi k otestování, můžete se nám upsat zde.

 

Podporujeme komunitní projekty – tentokrát Marketingová Plzeň

Kluci s námi konzultovali první záměry, byli jsme se na ně podívat, dokonce i měli v rámci jejich akcí i Collabim workshop a je to fakt pecka!

Šňůra vzdělávacích mini-konferencí a workshopů je vždy po střechu nabyta informacemi a aktuálními trendy. A tak slovo dalo slovo a stali jsme se partnerem tohoto skvělého projektu a určitě se na spoustě akcí objevíme i v roce 2019. Jen tak dál, díky za super iniciativu!

Více už na stránkách Marketingové Plzně.

 

Podporujeme i největší jihočeskou konferenci – Digidějovice 2019

Co bychom to byli za Budějčáky, kdybychom nepodporovali tuto akci, která do srdce kraje Jakuba Krčína přiveze již po několikáté špičky české e-commerce scény a přiblíží náš denní chleba nejen zájemcům z řad široké veřejnosti, ale i odbornému publiku.

Letos se tak můžete těšit například na Davida Špinara (CEO investiční skupiny MITON), Adama Zbiejczuka (sociální sítě – influencers), Honzu Tichého (spolumajitel jedné z největších digitálních agentur v ČR – TASTE) a mnoho dalších neméně skvělých řečníků.

Navíc se na této akci můžete potkat i se mnou v roli – pokud mě nepřepadne náhlá střevní chřipka – moderátora.

Pro naše placené klienty máme navíc skvělou zprávu – ve svým účtech najdou brutální slevu (33,61344538%) na tuto akci, kterou se nám podařilo domluvit s pořádajícími ogranizacemi INIZIO a JHK. Najdete na záložce Mé údaje vpravo nahoře, na této stánce potom zde:

Více o akci na digidejovice.cz.

 

Prosincový SEOloger

V prosinci jste nás také mohli vidět na SEOlogeru Pavla Ungra. Bohužel však jen na videu, protože hlavní určený protagonista Kája bohužel na poslední chvíli ohlásil smrtelnou chlapskou nemoc a ulehl na kavalec. Bylo nutné ho tedy zastoupit a ze vzdálené Itálie poslat prezentaci o tom, s čím se na Collabimu celý rok pereme. Pokud vám tato akce utekla, nemusíte být smutní, máme pro vás záznam:

Taste Collabim

Mnohem více než jen měření pozic

Celý prosinec jsme vás šponovali jak Boratovy trenky, dokonce jsme měli i dotaz na sockách, zda-li nás agentura Taste náhodou nekupuje 😀

Mezitím však pilně připravujeme s předními odborníky unikátní projekt několika webinářů, kde budeme postupně seznamovat naše diváky s Collabimem a zákoutími SEO, které jim třeba nejsou úplně blízké.

Začínáme již 30.1.2019 14:00, tak si dejte toto datum do kalendáře, ať jste u toho!

Více info najdete na stránce akce collabim.cz/taste-collabim.

 

A to je pro tentokrát vše přátelé! Díky za vaši neutuchající důvěru a zájem a nezapomeňte nás odebírat! Ať už na youtube či zde na akademii (otravný zvoneček vpravo dole).

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit