Nová tištěná kniha o SEO Nová tištěná kniha o SEO
Měření pozic ve vyhledávačích

Každodenní chléb těch nejlepších SEO a PPC specialistů

Co je a jak funguje měření pozic ve vyhledávačích?

Měření pozic ve vyhledávačích je proces, při kterém robot (nejčastěji) prochází v určitých časových intervalech výsledky vyhledávače (tzv. SERP) a hledá výsledek, který vede na vaši webovou stránku. Jakmile odkaz ve výsledku najde, zaznemaná jeho pozici a tu vám reportuje v různém formátu - vizuálně přímo jako webovou stránku či jako výsledek ke stažení. Nejčastěji ve formátu vhodném pro otevření v Excelu.

Kdo měří klíčová slova?

Zajímají vás pozice webových stránek na Google či Seznamu?

Máte reklamy na internetu?

Vytváříte obsah na webových stránkách?


Tak pak chcete měřit klíčová slova a pozice ve vyhledávačích.

Proč měřit klíčová slova?

Získáte naprostou kontrolu a přehled o tom, jak si vedete ve vyhledávačích. Zjistíte, jestli vaše práce přinesla pozitivní výsledky, nebo kde je stále prostor pro vylepšení.

Kdekoliv | Kdykoliv | Rychle | Jednoduše

Jak měřit klíčová slova?

Stačí vložit klíčová slova a začít měřit.

Anebo...

Vložte webovou stránku a Collabim vše udělá za vás. Importuje nalezená klíčová slova a vy si jen zvolíte, jestli chcete měřit denně či 14denně.  

Kde využít měření klíčových slov?

Vždy, když budete vytvářet či upravovat nějaký obsah na webových stránkách, měli byste zkontrolovat dosah jednotlivých klíčových slov. Jejich sledovanost a trendovost. Poté si můžete snadno udělat obrázek, která klíčová slova byste neměli opomenout zmínit a na kterých místech

Co s PPC?

Collabim zobrazuje veškeré placené výsledky vyhledávání, které se spustily. Společně s tím je přiřazuje ke klíčovým slovům, na kterých se zobrazily.

Historie klíčových slov?

V případě, že budete chtít zobrazit vývoj dané URL na klíčové slovo, tak i s tímto "problémem" si Collabim hravě poradí. Umí vypsat jednotlivá období, nebo třeba jeden den před 20 dny.


PS:
Grafy umí taky.

Vyzkoušejte zdarma všechny funkce Collabimu!

Není třeba nic stahovat ani instalovat žádný kód na stránky

Vyzkoušejte Collabim na 14 dní zcela zdarma a pokud vás nebude zajímat, můžete svůj účet kdykoli smazat. Není třeba zadávat údaje karty.

Opravdu ZDARMA a bez zadávání údajů z platební karty!

Po uplynutí zkušební doby se teprve rozhodnete, zda-li budete pokračovat