Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

“Killer feature” pro obchodníky, další sakraužitečné novinky a jedna prosba

Začátek roku byl drobet hektický, ale jsme zpět a přinášíme novinky z konce roku 2019. A jako obvykle, máte-li raději video, mkrněte se zde:

Bezpečnost na prvním místě

Pokud jste tak ještě neučinili, máte nyní možnost zabezpečit svůj účet přes dvoufázové přihlášení.
Pokud nevíte, o co jde, jedná se o proces zahrnující dva na sobě nezávislé způsoby ověření totožnosti uživatele k přihlašování. Jediné, co musíte udělat, je aktivovat dvoufázové přihlášení v nastavení vašich údajů a následně zadat telefonní číslo. Byla by škoda o profil přijít, no ne?

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Pokud se chcete dozvědět více, zamiřte semhttps://help.collabim.cz/ucet-a-fakturace/dvoufazove-prihlaseni

Moderní vylepšené menu
Vylepšení, kterého si na první, možná až druhý pohled všimnul snad každý správný uživatel collabimu.
Naše menu nyní vyjíždí a zajíždí a vy se tak můžete rychleji pohybovat v aplikaci. V prosinci jsme našemu menu k tomu všemu přidali nové animace a ve skrytém stavu také vyjíždí, pokud na něj najedete. Ale to už předbíháme o měsíc. Jak se vám nové menu líbí?

Zrychlení, zrychlení a do třetice zrychlení

Pokud bychom měli na prstech ruky spočítat, kolikrát do roka zrychlíme něco v naši aplikaci, nezvládla by to ani indická bohyně Kálí (a to má rukou doopravdy hodně). V listopadu jsme zrychlili načítání stránek napříč celou aplikací. Jde například o načítání volných kreditů v hlavičce aplikace.

Zjednodušené zobrazení

O zjednodušeném zobrazení asi víte, to žádná novinka není. Co jsme ale vylepšili je, že právě v tomto přehledu se můžete v přehledu projektů podívat na součet pohybů z linkbuildingu za poslední tři měsíce. Více o linkbuildingu se můžete dozvědět zde: https://www.collabim.cz/linkbuilding.html

Hodněvylepšený simulátor pozic – ukazuje nově i tržby!
Není to tak dávno, co jsme vám v představili novinku, kdy náš simulátor klíčových slov simuluje posun už o 60 pozic. Nově můžete simulovat rovnou tržby! Hlásíme konec složitým excelům!!!

Historie exportů
Potřebovali jste někdy vědět, kdy, kdo a jaké exporty byly v minulosti provedeny, ale marně jste nic nenašli? Pokud jste si odpověděli ano, máme pro vás dobrou zprávu. Všechny exporty se nyní ukládají do historie exportů, který najdete v záložce přehled projektu.

Ikonka NEW
Novinka, která vás upozorní na novinku. Pokaždé, když přidáme do aplikace něco nového, uvidíte oranžovou ikonku NEW – napříkla nové video v rámci Pomoci od Collabimu.

 

Na nakonec ještě jedna prosba

Rádi bychom měli jasno v tom, kolik se v ČR průměrně měsíčně dává do SEO peněz. Prosím o 4 až 5 vteřin času, abychom to zjistili. Stačí vyplnit dvě zaklikávací otázky v tomto formuláři:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdci3qryDohlFDFYBhsc_FhOhkpWsh5Vr20OXHXp9uema5JEw/viewform?usp=sf_link

A a pokud hodní uživatelé/respondenti dají, v březnu budeme mít jasno a podělíme se s Vámi o výsledky této ankety na naší collabim.cz/akademie.

 

Hezký den!

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit