Menu

Také máte ve zpětných odkazech trochu binec?

Neplačte a netrapte se, mnoho našich klientů mělo také, při linkbuildingu je to normální!
Pak ale objevili Collabim - dokonalý nástroj na jejich evidenci, který dá řád vašim odkazům a vlastně celému procesu získávání zpětných odkazů.

 

Collabim během 8-mi let prověřilo již několik desítek tisíc uživatelů.
A právě díky nim jsme vyladili proces získávání zpětných odkazů (link building) téměř k dokonalosti.

 

 

Collabim není pouhá evidence odkazů

V první řadě totiž totiž umí poradit kde získat odkaz na základě klíčových slov, které vás u projektu zajímají. Pomocí nástroje Site finder (odkazové příležitosti) jednoduše najdete weby, ze kterých by bylo super získat odkaz. Taky Vám samozřejmě přesně řekneme, ze kterého slova a z jaké stránky.

Ikona
Prohlédněte si práci s klíčovými slovy
Zjistěte víc o sekci Odkazy

Collabim eviduje odkazové příležitosti a zpětné odkazy

Následně si tyto příležitosti můžete evidovat a změnou jejich stavu máte plnou kontrolu nad celým procesem jejich finálního získání.

No jasně, pak zpětné odkazy eviduje a samozřejmě kontinuálně každý týden odkazy kontroluje, zda-li nějaký vykuk třeba nezměnil stránky a vaše pracně získané (nebo nakoupené) odkazy (ne)jsou fuč!

Nesbíráte zpětné odkazy pro váš web? Uložte si třeba vaše erotické odkazy, také se mohou v buducnu hodit, jen se to bude asi špatně fakturovat vaší firmě :D

Ikona

Uložte si odkazující weby pro vaše budoucí já

Že se vám mohou stejné odkazující stránky hodit i v budoucnu pro jiný projekt nebo stránky? Proto si je můžete trvale uložit do Adresáře cizích webů - těch, které na vás odkazují. 

Mít databázi webů, ze kterých můžete kdykoliv získat zpětný odkaz je podstavec marketingu každého správného linkuchtivce!

Ikona
Zjistěte víc o Adresáři cizích webů
Zjistěte víc o sekci Finance
Ikona

Máte stanovený rozpočet na linkbuilding?

Tak si ho hlídejte! Sekce finance vám umožní si nastavit jaký rozpočet máte a pak už jen při získávání odkazů vyplníte, kolik vás daný odkaz stál!

Collabim hned ukáže, zda-li rozpočet plně čerpáte či máte rezervy.

Také si k nám můžete nahrát faktury za odkazy a budete mít vše pěkně pohromadě!

Také vás samozřejmě upozorníme, když bude třeba odkaz obnovit!

Vyzkoušejte zdarma všechny funkce Collabimu ještě dnes!


VYZKOUŠET ZDARMA


Názory těch, kteří Collabim využívají:

Foto

Collabim nám denně pomáhá řídit linkbuildingové aktivity pro naše klienty a udržovat v nich přehled. Na strategické bázi zase jeho reporty doplňují naše komplexní SEO přehledy pro efektivní rozvoj.

MILAN ZEMAN

Sherpas

Foto

Collabim je zdroj důležitých informací, na kterých stavíme svou každodenní práci. Doporučujeme ho klientům i partnerům, v Čechách i v zahraničí.

PAVEL PAJKRT

H1.cz

DŮVĚŘUJÍ NÁM I VELKÉ SPOLEČNOSTI: