Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Jeden tip na zrychlení práce při vytváření nových příspěvků na váš blog

Stojíte-li zrovna na zastávce či v dlouhé koloně v autě a nechce se vám čas jen tak marnit, máme pro vás skvělý tip na jeho výplň.

Co třeba vytvářet nový obsah pro Vás blog? Jistě stejně jako většina lidí v IT světě konzumujete sociální sítě či blogy ostatních a máte tedy spoustu podnětů o tom co, se ve vašem businessu děje. Také vaše vnitřní pohledy do fungování odvětví mohou být pro ostatní velmi zajímavé a vám to umožňuje vytvářet nový a hlavně užitečný obsah pro vaše čtenáře.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Jak s tím souvisí ta zastávka nebo čekání v kolon?. Jednoduše – na mobilu se velmi špatně píše, nicméně díky perfektní hlasové analýze od Googlu je zejména na Androidu psaní hlasem nejen zábavné, ale i velmi efektivní. Dokážete tak “napsat” článek několikanásobně rychleji, než kdybyste si museli zapnout počítač a sednout k němu.

A přesně takto je psán i tento článek, který zrovna čtete. Velmi se nám osvědčilo za posledních několik týdnů články pro vás nejprve nahrát hlasem přímo v redakčním systému wordpressu. Na toto však nemusíte mít zrovna wordpress, je to vlastně úplně jedno, protože Google dokáže hlas “přepisovat” do textu na jakémkoliv textovém poli, tedy nezávisle na redakčním systému.

Potom již stačí jen sednout k počítači a článek zrevidovat, protože samozřejmě mohou vzniknout nějaké překlepy, přeřeky a pak již můžete článek vydat.

Toto je také samozřejmě možné provádět i na počítači, nicméně například rozpoznávání textů v OS X je ve srovnání s Googlem v češtině o několik světelných let pozadu a je to nepoužitelné. Nedávno jsme však objevili tento nástroj:

https://www.speechtexter.com/

Který toto umožňuje přímo v prohlížeči CHROME. Ten má navíc podporu i v Google Docs, viz. tento článek.

 

Máte-li podobné zkušenosti s vytvářením obsahu, určitě nám napište do diskuze níže. Budeme rádi, že nejsme jediní exoti v této republice, o kterých víme.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit