Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Jak používáme REENIO.cz pro UX testování

TOTO NENÍ PLACENÁ REKLAMA ANI AFFIL, TEN NÁSTROJ JE FAKT DOBREJ 😀

Dlouho už nás nenadchnul žádný nástroj tak jako české REENIO, který je určen pro vytváření a správu rezervací. Rádi bychom v krátkosti ukázali, jak v něm pracujeme a čím nám hodně usnadňuje pracovní život (i když už přemýšlíme, jak ho zavést doma na utírání nádobí).

Používáme ho, když si potřebujeme domluvit zejména on-line schůzku pro UX testování našeho nového designu aplikace či školení pro naše klienty.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Práce v něm je opravdu jednoduchá a intuitivní, můžete si vytvořit šablony termínů a ty pak jen aplikovat na vybrané dny. Můžete termín opakovat klidně na celý týden a pak vymazat jen den či hodinu, která se vám zrovna v tom týdnu nehodí. Vše během pár vteřin:

Umí samozřejmě místa, služby a spoustu dalších věcí, které můžete nechat rezervovat, ale nám stačí jen jedna služba a místo – tam uvádíme on-line adresu, kde se v daný čas s klienty potkáváme.

Automatické maily s upozorněním na blížící se termín schůzky je samozřejmostí.

A třešničku na dortu už vidíte výše. Systém umí ve stanovený čas poslat SMS. Samozřejmě si můžete nastavit i údaje, které při rezervaci od zákazníka chcete, v našem případě mail + telefon.

A jako správní češi za něj chceme platit adekvátní částku, tedy nic 😀 Ano, v základní verzi je zdarma a to i v případě že chcete posílat SMS upozornění. Akorát v bezplatné verzi si tam samozřejmě musíte kredity nabít, v placené jsou dokonce nějaké zdarma.

Bohužel nás však láká natolik, že asi brzy zvolíme placenou verzi, jelikož ta umí už vela zajímavějších věcí (hlavně by se nám hodily ty kalendáře v telefonu).

 

AKTUALIZACE:
Dostali jsme za tento článek slevový kupón pro všechny naše platící klienty na 1 měsíc ZDARMA na balíček BUSINESS, najdete v záložce Mé údaje ve Vašem Collabimu.

 

Potřebujete-li řešit rezervace, zkuste reenio.cz a uvidíte.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit