Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Svatý grál v SEO

Vyhledávače neustále aktualizují své hodnoticí algoritmy. V roce 2018 udělal Google 3 234 úprav svého algoritmu. V průměru to je 9 úprav denně. Je to 8x častěji, než to bylo v roce 2009.Většina těchto úprav je malých a neznatelných pro vyhledávající i správce stránek. Přibližně 4x ročně vydává Google velký update (tzv. Core Update), který… Detail článku »

Jak si vytvořit vlastní konektor pro GDS

Navazuje na článek Jak jsme si vytvořili vlastní univerzální konektor GDS pro interní data a uvolnili ho k vašemu použití. vytvoříme si nový projekt v: https://script.google.com/ celý obsah nahradíme kódem ze souboru Kód.gs v následujícím projektu: https://script.google.com/d/1VHXTruU_GKByjRlVl2Zp-8ULVccnkqkMDLlsxiP0BAI7HZZnxoW2_EY4/edit?usp=sharing Na řádku 35 a 83 nahradíme url ‘https://www.example.com/’ za naši doménu, resp. adresou, kde nám leží PHP API endpoint…. Detail článku »

Jak načíst data z Collabim API

Data z Collabimu se dají dostat několika různými způsoby. Jedním z nich je i načtení dat pomocí API. V tomto návodu se dozvíte vše potřebné pro načtení dat z Collabim API až do Data Studia/Power BI. DATA STUDIO K napojení Collabimu do Data Studia slouží samostatný univerzální konektor. Postup k napojení je velice jednoduchý a… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit