Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Vylepšené Google PageSpeed Insights

Předevčírem na českém Twitteru zarezonovala zpráva o vylepšení Google PageSpeed Insights (nástroj pro měření rychlosti webu – více informací o rychlosti webů).

Než jsme se však dostali k tomu abychom vám tuto novinku prozkoušeli a přinesli o ní více informací,  napsal o ní web 404.com.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Nám tady ještě zbývá jenom poznamenat, že je to velmi pěkný počin ze strany Google opět směrem ke zrychlování webu a jeho šťastnějším uživatelům.

Co všechno bylo v nástroji bylo vylepšeno – například spojení s Google projektem Lighthouse – se můžete dočíst právě v článku Google PageSpeed Insights využívá měření Lighthouse. Více informací o rychlosti webu a jak pracovat s rychlostí webu dále se dozvíte v článku komplexní SEO analýza.

Pokud chcete zjistit, jestli je váš web dostatečně rychlý, případně co udělat pro to, aby to tak bylo přečtěte si náš článek Google PageSpeed Insights: návod na analýzu rychlosti načítání stránek.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit