Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Průměrné Google CTR pro rok 2022 – letíme dolů

POZOR! Aktuální/nejnovější Google CTR data najdete ve článku Průměrné Google CTR pro rok 2024.

Všechny CTR studie najdete zde:

Již je tomu 2 roky, co jsme aktualizovali naši Google CTR studii a tak je opět načase data oprášit a podívat se jak si weby v ČR vedou.

Aktuální Google CTR data

Bohužel pro vás nemáme povzbudivé zprávy. Proti minulému roku je trend na předních 8 mi pozicích shodný – weby získávají průměrně méně návštěvnosti ze všech TOP pozic, tedy je zde menší CTR.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

CTR studie Collabim pro rok 2022Kompletní dataset ke stažení

Na základě těchto dat tedy v nejbližších dnech upravíme i data, na základě kterých se v Collabimu vypočítává teoretická návštěvnost. Zajímají-li vás konkrétní čísla, podívejte se do datasetu výše.

Změna Google CTR 2022 vs 2020

No a jaká je to vlastně změna proti roku 2020?

Snad Vám budeme moci za 2 roky přinést pozitivnější zprávy.

Co je Click though rate neboli CTR, tipy jak zlepšit CTR i ranking se dočtete v článku CTR (Click Through Rate): Co je to a jak jej vypočítat.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit