Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Google updatoval svůj vyhledávací algoritmus

Google několikrát do roka aktualizuje své vyhledávací algoritmy, aby svým uživatelům dodával relevantnější výsledky. Několik z těchto updatů bývá většího rozsahu, tzv. core updates. Dle vyjádření Googlu na Twitteru byl core update vypuštěn v těchto dnech.

Google core update - září 2019
Oznámení Google o core update září 2019 na Twitteru

 

Velká pozornost je věnována tzv. snippetům, neboli rozšířeným výsledkům vyhledávání, které zobrazují další informace, s jejichž pomocí se uživatel může rychleji rozhodnout, zda je výsledek hledání podstatný. Celé vyjádření najdete na blogu Googlu.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Implementace core updatu může přinést určité turbulence v pozicích webových stránek. Nemá cenu hned panikařit, ale raději počkejte, až se výsledky vyhledávání ustálí. Sledujte pozice klíčových slov.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit