Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Funkce Změna adresy opět v Google Search Consoli

Google na svém Twitteru oznámil, že přidal funkci Změna adresy do Google Search Console.

Už to vypadalo, že oblíbenou funkci webmasterů poslal Google do exilu spolu se starou verzí Google Search Console (o ukončení původní verze GSC jsme psali již dříve), ale naštěstí ji vytáhl zpět mezi živé.

Můžete ji najít v Nastavení.

Funkce Změna adresy v Google Search Console
Funkce Změna adresy v Google Search Console

 

Funkce Změna adresy slouží k tomu, aby se Google rychleji dověděl o přesunutí stránek na novou adresu. Zároveň díky tomu nepřijdete o historii měření na původní stránce, protože naměřená data se připojí k nové adrese.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Data o klíčových slovech a odkazech (jako zobrazení, kliknutí, CTR) si pak můžete napojit na Collabim, takže máte pěkně pohromadě nejdůležitější statistiky pro Vaše SEO.

Podrobný přehled a návod jak pracovat s Google Search Console naleznete v článku Google Search Console: Kompletní návod, triky, postupy pro 2023.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit