Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Tapetování klíčovými slovy

Tapetování stránek klíčovými slovy (keyword stuffing) je metoda, která byla populárních v dřívějších letech. Dnes, kdy vyhledávače kladou důraz na přidanou hodnotu pro návštěvníka, této metodě odzvonilo. Výsledkem je přeoptimalizovaný text na dané klíčové slovo nebo slova a následkem toho, není gramaticky správně nebo nedává smysl vůbec.

Příkladem tapetování klíčovými slovy pro představu je “Nabízíme levná auta, spolehlivá auta, rychlá auta, skvělá auta, top auta, luxusní auta.”

Výsledkem snažení je penalizace od Googlu i Seznamu.

Autor faktoru: Šimon Seďa (Collabim) & Tomáš Zahálka (SEO konzultant)


Více pro analýzu klíčových slov – proč je důležitá a jaký je postup při tvorbě analýzy krok za krokem se dočtete v článku Analýza klíčových slov: kompletní průvodce postupem.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>
Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Které vyhledávače tento faktor ovlivňuje?

: Google
Negativně
: Seznam
Negativně

Míra závažnosti: Střední
Typ SEO:
Obsahové (copywriteři)

Příklady z praxe

Přidat příklad z praxe

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit