Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Novinky v Collabimu – prosinec 2017 a leden 2018

Za poslední dva měsíce se v Collabimu opět uskutečnilo mnoho změn a nejedná se o žádné maličkosti. Dejte nám chvilku a přečtěte si co všechno můžete s Colabim nově získat.

Došlo k výraznému a především trvalému navýšení kreditů

Všichni majitelé tarifů s pokročilými funkcemi v průběhu ledna nalezli ve svých účtech mnohonásobně více kreditů do jednorázových analýz. Toto navýšení je trvalé. Pokud jste zatím jednorázové analýzy nevyužili, můžete je otestovat na naší další novince.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Jednorázové analýzy se rozrostly o novou funkci

Nově můžete s Collabimem rychle ověřovat indexaci jak na Googlu tak i na Seznamu.

S Collabimem nově sledujete i PPC reklamy

Víte jaké reklamy se zobrazují na klíčová slova které sledujete? Podívejte se na detail konkrétního klíčového slova a odhalte jaké reklamy se ve výsledcích vyhledávání zobrazují. PPC můžete sledovat jak ve vyhledávači Google tak i Seznam.

Nový filtr v sekci klíčových slov

Přidali jsme možnost filtrování klíčových slov podle zlepšení, nebo zhoršení pozic od posledního měření. Díky vašemu ohlasu už víme, že zrovna tato novinka mnohým z vás udělala radost, za což jsme moc rádi.

Collabim index

S novým rokem jste ve svých účtech nalezli nový “Hlavní přehled”. Jeho součástí se stal Collabim index, který vám na první pohled sděluje, zda ve vašich projektech došlo k nějakým celkovým změnám pozic a o jak rozsáhlé zlepšení, nebo propad ve výsledcích vyhledávání se jedná.

Zároveň se v novém hlavním přehledu u každému webu zobrazuje i počet uložených klíčových slov, počet zaevidovaných odkazů a množství cílových stránek.

 

 

Usnadnění práce s jednorázovými analýzami – filtrovat můžete přímo v Excelu

Jednorázovými analýzami se vám teď bude pracovat lépe.  Kliknutím na šipku se vám otevře možnost filtrování:

Omezení hlášení chyb v importovaném souboru

Změnili jsme natavení jednorázových analýz, aby v případě, kdy se v importovaném souboru nachází slovo, které nelze změřit ( příliš dlouhé, krátké – méně jak dva znaky, fráze má více jak 10 mezer, v případě URL analýzy není obsažen protokol) nebylo měření zablokováno. Momentálně, pokud se v souboru nalezne chyba, Collabim ji ignoruje a změří všechny ostatní klíčová slova. Samozřejmě jste ale na chyby v importovaném souboru upozorněni.

Poupravili jsme sekci stránky

Pozměnili jsme zobrazení dat ke každé stránce a přidali filtr pro zobrazení stránek s titulkem kratším než 55 znaků.

Usilovně pracujeme dál, abychom vám mohli už brzy představit další novinky. Budeme rádi, když nám do komentářů napíšete jak se vám novinky líbí.

 

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit