S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Listopadový update Google algoritmu potvrzen

Koncem minulého týdne se začaly objevovat příznaky updatu vyhledávacího algoritmu, nicméně Google nic oficiálně nepotvrdil. Vzhledem k tomu, že o několik dní dříve byl vypuštěn core update BERT, nebylo možné zcela jasně rozlišit, že se jedná o samostatný update. Až dnes Google oficiálně potvrdil, že provedl několik minoritních úprav algoritmu, které podle jeho mínění nijak nevybočují… Detail článku »

Další opatření EU proti Google visí ve vzduchu

Je to dva roky zpět, co Google obdržel pokutu ve výši 2,4 mld EUR od Evropské unie za porušování antimonopolních předpisů, když upřednostňoval vlastní službu pro porovnávání cen před konkurenčními. Nejoblíbenější internetový vyhledávač na světě následně nabídl svým konkurentům reklamní prostor v horní části vyhledávací stránky, což jim mělo dát šanci soutěžit za rovných podmínek…. Detail článku »

Měření rychlosti stránek již i v české Google Search Consoli

Jak jsme nedávno psali v našem SEO zpravodajství, Google zkouší integrovat nástroj měření rychlosti načítání stránek – PageSpeed Insights – do Google Search Console (GSC). Zatím je nová funkce označena jako experimentální, ale je již dostupná všem uživatelům. K nové funkcionalitě se můžete dostat buď v levém menu v části „Vylepšení“, nebo po srolování na přehledu,… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit