Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Dalibor Jaroš hostem streamu Pavla Ungra

Sledujete-li pravidelně naše SEO zpravodajství, jistě vám neunikla zpráva o Google Search API dokumentaci, která se zřejmě nedopatřením dostala na veřejnost. Dokumentaci záhy rozebrali specialisté zahraničních SEO nástrojů iPullRank a SparkToro.

Pavel Ungr, který je jedním z předních SEO odborníků v ČR, před několika dny články podrobně prošel, přeložil pro české publikum a doplnil je o své vlastní komentáře.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Na svůj článek navázal živým streamem, do kterého přizval k diskuzi Dalibora Jaroše. Společně si posvítili na jednotlivé faktory z uniklé dokumentace a reagovali na divácké podněty z diskuze. Kromě toho, že Pavel s Daliborem detailně rozebrali metriky, o nichž dokument pojednává, diváky obohatili i o svůj pohled na věci, které často bývají předmětem otázek.

Pokud jste se nemohli zúčastnit, můžete si pustit záznam streamu na platformě YouTube.

 

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit