Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Bing Webmaster Tools nyní podporuje Microsoft Clarity

Microsoft do své webové služby pro sledování webu (podobné jako Google Search Console) integroval další nástroj – Microsoft Clarity.

Microsoft Clarity je free-to-use služba, která vám dovolí sledovat, co přesně na vašich webových stránkách uživatelé sledují a na co klikají. Stejné funkce nabízí například Hotjar. Tzv. heatmapy můžete využít při optimalizaci vašich webových stránek z hlediska SEO a UX.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Propojení se stránkou je velice jednoduché. Stačí se přihlásit do Bing Webmaster Tools, kliknout na Microsoft Clarity a nasadit vygenerovaný kód na váš web pomocí programátora nebo Google Tag Manageru.

Následně můžete spustit Clarity a nastavit měření a nahrávání stránky. Poté, co budete mít data, můžete je začít vyhodnocovat.

Touto službou získává Bing lehkou výhodu na Google Search Console a určitě není na škodu, začít využívat i Bing Webmaster Tools.

Zdroj: https://www.searchenginejournal.com/bing-webmaster-tools-gains-features-from-microsoft-clarity/390690/


Pokud chcete vědět víc pro (Microsoft) Bing Ads, pro koho se Microsoft Advertising hodí, ale i návod pro začátečníky, přečtete si článek Microsoft (Bing) Ads: návod, přihlášení, tipy.


Pokud chcete vědět víc pro Bing Webmaster Tools, nástroj a platformu, která slouží k monitorovaní, správě a optimalizaci webových stránek ve vyhledávači Bing, přečtete si článek Bing Webmaster Tools: Kompletní průvodce pro webmastery.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit