Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

1. lekce – Pište titulky a popisky chytře

Jako vždy je obsah králem a o krále se musíte dobře starat. Je důležité dávat pozor nejen na obsah stránky, ale také na nadpisy, URL, úryvky … zde jsou ty nejdůležitější věci, které vám pomohou optimalizovat váš obsah Titulky Co je titulek? Titulek je součástí zdrojového kódu v hlavičce stránky zobrazující se jako odkaz na… Detail článku »

2. lekce – Neschovávejte důležitý obsah před vyhledávači

Vždy, když na svém webu sdělujete podstatnou informaci jako jsou názvy/jména, obsah, odkazy … využijte text! Neschovávejte před vyhledávači důležité informace do obrázků – mějte na paměti, že vyhledávač prochází váš zdrojový kód a tudíž je pro něj text v obrázku nedostupný.   Pokud na svém webu i tak chcete zobrazit určité informace prostřednictvím obrázku,… Detail článku »

3. lekce – Využívejte strukturovaná data

Strukturovaná data umožňují obsah stránky “strukturovat“, například definovat že daný text je název produktu, jméno, nebo třeba datum události. Po implementaci strukturovaných dat se pak na vyhledávací dotaz “koncert praha”  mohou zobrazit takovéto rozšířené výsledky: Strukturovaná data jsou součástí zdrojového kódu a dají se označit různými způsoby. Co všechno lze strukturovanými daty označit naleznete na… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit