Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

4. lekce – Věnujte pozornost číslům: 404, 301, 302

Co vlastně je chyba 404? Je to stavový kód ze skupiny klientských chyb, vracený serverem v případě, že požadovaný soubor nebyl nalezen. Detailnější informace naleznete na Wikipedii. Jak řešit “not found”? Ne zřídka se stane, že návštěvník narazí na stránku která už neexistuje. Stát se to může z mnoha důvodů jako špatný odkaz apod. Nápadité zpracování stránky, která informuje… Detail článku »

5. lekce – Používejte mix správných klíčových slov a frází

Obsah má za cíl informovat, pobavit a uspokojit co nejvíce lidských smyslů. Můžeme pozorovat soupeřící blogy, stránky, eshopy … . Nejdůležitější je vědět co vaši návštěvníci chtějí a to jim také nabídnout. Jak na obsah webu? Google doporučuje vytvořit silný a efektivní mix klíčových slov, který nechá vaše konkurenty daleko za vámi a váš web… Detail článku »

6. lekce – Zaměřte se na rychlost

Rychlost v mobilním vyhledávání  = AMP Co je AMP? Accelerated Mobile Pages, jedná se o formát od Google, který umožňuje rychlé načtení stránek v mobilních zařízeních i při pomalém připojení. Detailnější popis AMP, společně s návodem k implementaci a validaci naleznete na blogu sunitka.cz   Proč se soustředit na AMP? Studie od DoubleClick přinesla analýzu více než… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit