Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Collabim hledá novou krev

Shrnutí: Hledám projekt manažera se zkušenostmi se SEO, se kterým budeme společně vylepšovat Collabim a časem mu vedení projektu kompletně předám včetně podílu na výsledku. Děláš např. SEO konzultace, ale chceš si zkusit něco nového? Pojďme to zkusit společně.

V únoru bude Collabim fungovat na českém a slovenském trhu již pátým rokem. Za tu dobu jej vyzkoušelo téměř 13 000 firem. Při jeho provozu jsem se naučil neskutečně mnoho o podnikání, marketingu, PR a softwarovém vývoji. Dovolím si říci, že Collabim se za tu dobu stal nejpoužívanějším SEO nástrojem v Česku, možná i na Slovensku. To všechno díky vám, našim skvělým zákazníkům a uživatelům.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Teď chci najít někoho, komu všechny své získané zkušenosti předám. Někoho, kdo zajistí, že Collabim půjde stále kupředu. Někoho, kdo mě může zastoupit, když budu chtít odjet na dovolenou. Bez toho totiž bude z Collabimu pořád jen (velmi dobrá!) živnost, nikoliv podnikání. Já se samozřejmě budu Collabimu také dále věnovat. Chci se ale zbavit každodenní operativy a mít tak více času na některé další projekty, které mám v hlavě.

Potenciál dalšího rozvoje je obrovský. Collabim by mohl být mnohem lepším reportovacím nástrojem po vzoru Raven Tools, nástrojem pro konkurenční analýzu jako je SEMRush, pomocníkem při technické a obsahové analýze jako Screaming Frog nebo Botify a nebo klidně něco úplně jiného. Collabim nemusí být jen SEO nástrojzáleží jen na vás!

Věřím, že má nabídka zaujme (nejen) mnohé freelance SEO konzultanty, kteří se nechtějí vzdávat svého “řemesla”, ale chtějí si ke konzultacím zkusit ještě něco trochu jiného. Mít vlastní produkt, který si mohou vypiplat. Zkoumat výsledky vyhledávačů na desítky tisíc klíčových slov a vymýšlet, jak je přetavit v přidanou hodnotu pro uživatele. Vymýšlet nové způsoby zlepšování a vyhodnocování SEO a mnoho dalšího.

Nebojte se mi napsat i když si třeba myslíte, že byste na to neměli. Rád vás všechno naučím, např.:

 • jak komunikovat se zákazníky tak, aby byli spokojeni,
 • jak vytěžit maximální počet zákazníků a z registrovaných uživatelů,
 • jak stavět software tak, aby se uživatelům dobře používal a nebyl každou chvíli rozbitý,
 • …a mnoho dalšího.

FAQ:

 • Jakou velikost úvazku práce na Collabimu vyžaduje?
  Collabim zabere minimálně poloviční úvazek s tím, že každý den vyžaduje minimálně hodinu práce (především podpora uživatelů – část ale může řešit programátor). Můžeme se samozřejmě domluvit i na celém úvazku.
 • Za co budu mít zodpovědnost?
  Především za komunikaci se zákazníky, vedení rozvoje projektu, shánění a vedení programátorů. Prostě za všechno.
 • Budu muset chodit někam do kanceláře? Nevadí, že nejsem z Prahy?
  Na začátku bychom se určitě měli vídat osobně alespoň 2 dny v týdnu, později dle domluvy.
 • Musím umět programovat?
  Ne. Zkušenost se softwarovým vývojem a je ale samozřejmě velká výhoda.
 • Jak budu placen?
  Rád bych, aby můj nástupce byl motivován k podávání co nejlepšího výkonu. Proto mu chci vedle fixní mzdy nabídnout i podíl na zisku. Detaily osobně.
Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit