Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Omezení archivace dorazilo i na původní tarify

Již dlouhá léta je v Collabimu k dispozici počtem projektů neomezený archiv, který je, byl a bude zdarma ke všem placeným tarifům, které mají maximální limit projektů větší než 1.

Protože však docházelo velmi často ke zneužívání této funkce k obcházení maximálních měřených limitů projektů na jednotlivých tarifech (např. původní tarif BASIC byl určen k měření 5-ti projektů – tedy 7500 klíčových slov 2x za měsíc, navíc 200 slov každý den), rozhodli jsme se archiv omezit tak, aby fungoval opravdu jako archiv. Potřebujete-li měřít paralelně více projektů, mrkněte na náš ceník, případně využijte jednorázových analýz. Nesedí-li Vám některý z tarifů přesně pro Vaše potřeby, napište nám prosím.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Na nových tarifech již několik měsíců toto omezení platí a nyní jde ven i na původní tarify (bylo s předstihem uvedeno zde).

Jaké je tedy nové omezení?
Každý projekt může být z archivu obnoven až po uplynutí 2 měsíců od jeho archivace, ne dřív. U nových tarifů se také kontroluje, zda-počet obnovených slov v rámci tohoto projektu neporuší celkový limit slov v účtu (umožňují mít libovolné množství slov v projektu => to u původních tarifů nelze, proto není třeba kontrolovat).

Bude možné obnovit projekt dříve?
Tuto možnost plánujeme dodat za jednorázový poplatek, bude k dispozici nejpozději v průběhu podzimu 2018.

Co když chci obnovit projekt hned už teď?
Napište nám, pokud nedochází k brzké dearchivaci příliš často, rádi vám samozřejmě pomůžeme.

 

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit