Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Novinky v reportech Collabimu

V posledních týdnech jsme kompletně přepsali reporty Collabimu. Původní, téměř 2 roky starou verzi již nebylo možné udržovat a dále rozvíjet.

Srovnání za celý měsíc

V předchozí verzi bylo možné v reportu srovnávat vždy pouze shodná období, např. 1. – 30. července s 1. – 30. červnem. Nebylo možné udělat srovnání za celý měsíc, tedy např.  1. – 31. července s 1. – 30. červnem. Toto omezení nová verze ruší a můžete srovnávat zcela libovolná období jako v Google Analytics:

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

new_advanced_reports

Další vylepšení

  • Grafy s pozicemi obsahují nově data i za srovnávané období. Konkrétně od prvního dne srovnávacího období do konce aktuálního období. Pokud např.
    srovnáváte srpen s květnem, budete mít na grafu pozice od 1. května do 31. srpna
  • Grafy z Google Analytics lépe zobrazují data. Když pro report vyberete  období delší než 7 týdnů, data na grafu budou seskupena po týdnech. Pokud vyberete období delší 7 měsíců, budou data seskupena po měsících. Doufám, že tak grafy budou o dost přehlednější.
  • Popisky grafů by se nyní neměly za žádných okolností překrývat.

Meziroční srovnání

Po kompletním přepisu reportů se nyní soustředíme na přidání dlouho slibovaného meziročního srovnání. Pokud máte k reportům i další nápady/připomínky, napište je prosím do komentářů.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit