Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Jen 501 dní a nový Collabim je venku. Ufff…

V pondělí 27.5.2019 jsme spustili BETA verzi nového Collabimu.

Stalo se tak přesně 501 dní od první schůzky s Miroslavem Stříškou ze SKYMEDIA, který nám jako první pomohl a dal zpětnou vazbu na tehdejší Collabim.

Následovala šňůra cestování po ČR i SR, než jsme nashromáždili více než 110 hodin zpětné vazby od desítek zákazníků. Najezdili jsme přes 3 340km a poznávali krásy více než 12 různých měst.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Znovu tedy moc děkujeme všem, kteří nám věnovali svůj čas a poskytli velmi cenné postřehy a náměty zejména v této první, veledůležité fázi. 

Jmenovitě děkujeme:

Následovalo několik desítek hodin kreslení wireframů, jejich testování off-line i on-line.

Moc rádi bychom tímto také poděkovali zejména Martinu Žatkovičovi (Taste Medio), který nejen, že byl mezi prvními, kteří nám vůbec vnukli myšlenku na nový Collabim (spolu s Mírou Stříškou ze Skymedia.cz na vánoční afterparty H1.cz), ale který především stál u zrodu nového Collabimu prakticky od jeho počátku, a mnoho desítek pohledů v nové aplikaci je přímo jeho dílo.

Díky Martine!

Nyní proběhlo několik zásadních změn a vylepšení. Během měsíců, které následovaly, vývojářský tým věnoval veškerou energii zhmotnění naší aplikace.

Mohli jste si proto všimnout, že v Collabimu nepřibylo příliš mnoho nových věcí.

A co bylo výsledkem naší činnosti, mimo zcela zřejmého faktu, že se jedná o modernější aplikaci, která je responzivní, a tedy přizpůsobena i pro ovládání na mobilních zařízeních?

Zde je seznam těch nejzásadnějších změn a vylepšení (kliknutím zobrazíte video):

Moc rád bych nyní poděkoval celému vývojářského týmu za perfektní nasazení a přípravu mnohem lepší aplikace.  Naše práce samozřejmě nekončí, jsme si vědomi, že se musíme neustále zlepšovat a vychytávat každou drobnost, která by vám mohla překážet v práci.

Pokud ve verzi naleznete jakoukoli chybu či nesrovnalost, moc vás prosím, dejte nám to vědět pomocí ikony broučka vlevo dole:

Pro jakékoli další dotazy či náměty na vylepšení jsme stále k dispozici na emailu info@collabim.cz nebo případně přes aplikaci Intercom vpravo dole:

A teď už se zase jdeme věnovat naší road mapě a přípravám dalších vylepšení nejpoužívanějšího SEO nástroje v České republice.

 Moc děkujeme za vaši důvěru a dlouholetou podporu!

Za tým Collabim

Dalibor Jaroš

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit