Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Jak se nemá přistupovat k zákazníkům – aneb Dark Patterns v praxi

Pokud nechcete nedostávat naše newslettery, a neukončit nezasílání našich obchodních sdělení, nezatrhávejte tlačítko.  Tato věta a jí podobné se naštěstí objevuje v běžném životě internetového uživatele zřídka kdy, ale bohužel stále a pořád na podobné “srandy” můžete narazit. Chci slevu 199 Kč   X    Ne díky, radši zaplatím plnou cenu Dark Patterns, neboli nekalé praktiky těch,… Detail článku »

Co je lepší? Psát pro čtenáře nebo pro roboty?

Přinese více ovoce to, či ono? Jak přistupovat k psaní článků a co používat pro lepší porozumnění tématu… Psát pro roboty anebo pro čtenáře? A je v tom vůbec nějaký rozdíl?   Pojďme to zkombinovat. Svůj příběh a zároveň krásný příklad z praxe nám poví pan Vojta Horák ve svém článku Jak psát obsah pro weby,… Detail článku »

Pozor na https! Google operátor info: nevrací vždy to, co čekáte

Dnes jsme zaregistrovali poměrně zajímavé chování u operátoru info: u vyhledávače Google. Tento operátor používáme v případě Jednorázové analýzy – zjištění stavu indexace stránek. Ne vždy totiž vrátí to, co čekáte. Zejména v případě https a http se někdy chová takto: Je vidět, že na oba dotazy, jak na http, tak https, vrací, že má… Detail článku »

Jak správně řešit webovou filtraci z pohledu SEO?

Filtrace neboli fasetová navigace Co to je filtrace? Jak vytvořit a nastavit filtraci správně? (z hlediska SEO) Tvorba filtrů a optimalizace těch důležitých … to a ještě více se dozvíte ve článku, který zpracoval pan Pavel Ungr. Snaží se vysvětlit, na základě jeho letitých zkušeností, jak správně vytvářet a nastavovat filtrace.   Nezapomeňte si také přečíst… Detail článku »

Přehledné a kvalitní čtení + vás něco naučí!

Jmenuje se Michal Majgot a dostal nápad hodný sdílení. (Také si od našeho příspěvku slibujeme, že odteď se mu případně ještě více nebude chtít upustit od tohoto projektu)   Online studovna! Blog a vzdělávací kurz v jednom.. Pokud nemáte rádi nepřehledné blogy, placení za nekvalitní školení a zároveň rádi čtete a učíte se nové věci,… Detail článku »

Vyhledávací algoritmus změněn? Nebo si Google jenom hraje..

Na různých SEO skupinách se začínají objevovat komentáře typu: “Moje návštěvnost stránky se změnila během jednoho dne z 50 tisíc na 35 tisíc! Nejde o problém s rychlostí stránek, jelikož všechny stránky se načítají pod 3 sekundy.. Největší propad za celý rok!” a další.. “Ano, moje hlavní stránka ztratila všechny první pozice.. Hra skončila.“ Google potvrdil… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit