Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Realtime měření dostupnosti webhostingů v ČR

Dnes nám přišel e-mailem výborný newsletter od Daniela Nytry, který je známý kvalitním přístupem k vyučování internetového marketingu obecně.

Newsletter efektně spojil s přáním všeho nej do nového roku, ale hlavní poselství zůstalo v jeho novém projektu měření dostupnosti českých webhostingů.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Řešite-li problém “Kam s ním”, může Vám tento jeho projekt usnadnit hledání. Je celkem zajímavé, že některé webhostingy, které se umístili na chvostu tohoto seznamu dokázali za poslední dva měsíce měření vykázat více než jeden den kompletního výpadku. Pokud desítky hodin pilujete svůj vlastní projekt, určitě nechcete, aby uživatelé dostávali krásné stavové kódy 504 a podobně.

Tento projekt hodnotí pravděpodobně pouze dostupnost, nicméně při výběru hostingu doporučujeme brát v potaz také technickou odolnost při zátěži vašich nových webových stránek. Některé webhostingové projekty uveřejňují seznamy hostovaných projektů přímo na svých stránkách, tedy není vůbec žádný problém si tyto stránky otestovat předtím, než zvolíte stejný webhosting. Při testování se zaměřte na první odpověď od serveru. Ty další jsou již parametry stránek a za to hosting většinou nemůže. Jak měřit rychlost webu.

Projekt Daniela Nytry najdete v jeho článku s NEZÁVISLÝ TEST DOSTUPNOSTI (NEJEN) WEBHOSTINGŮ.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit