Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Google testuje vizuální vyhledávání

Google začal testovat vyhledávání pomocí ikony foťáku pro mobilní zařízení. To znamená, že některým uživatelům Googlu se v okně pro zadání vyhledávacího dotazu zobrazuje toto tlačítku. Pokud na něj kliknout, tak mají možnost pořídit fotku a Google podle této fotky doplní vyhledávací dotaz a ukáže relevantní výsledky.

Standardní vyhledávání:

Standardní vyhledávání

Vizuální vyhledávání:

 

Vizuální vyhledávání

Pravděpodobně ještě nějaký čas zabere, než projde vizuální vyhledávání testem a dostane se i do Vašeho vyhledávače. Nicméně se jedná o velice zajímavou novinku, pro kterou bude jistě důležité obrázkové SEO.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Nechme se překvapit, kdy a v jaké podobě půjde vizuální vyhledávání do ostrého provozu. Již teď se můžete spolehnout na jednu věc. My Vás o tom budeme informovat.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit