Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Google March 2019 Core Update, jak to vypadá týden od vypuštění?

Dnes je to týden, co Google spustil svůj March 2019 Core Update.

Společnost Google provádí několik hlavních aktualizací žebříčku ročně a během roku potvrzuje velmi málo aktualizací. March 2019 Core Update byl jednou z nich.

Je stále těžké říct co se změnilo, ale ze statistik můžeme vidět, že o žádné velké změny.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>
zdroj: www.collabim.cz/statistiky

 

Nejvíce se mluví v SEO komunitě o doladění a poupravení algoritmů Penguin a Medic Update.

Co dělat pokud Vás update zasáhl?

Google se již o tomto druhu updatů vyjádřil takto (v překladu):

„Každý den Google obvykle vydává jednu nebo více změn, které mají zlepšit naše výsledky. Některé jsou zaměřeny na konkrétní zlepšení. Některé jsou rozsáhlé změny. Minulý týden jsme vydali širokou aktualizaci algoritmů. Děláme to rutinně několikrát za rok.

Stejně jako u každé aktualizace mohou některé weby zaznamenat poklesy nebo zisky. Na stránkách, které mohou nyní fungovat méně dobře, není nic špatného. Změny v našich systémech využívají stránky, které byly dříve odměněny.

Neexistuje žádná „oprava“ pro stránky, která by mohlo fungovat lépe, než abyste zůstaly zaměřeni na budování velkého obsahu. Časem se může stát, že se váš obsah zvýší v porovnání s jinými stránkami. “ (překlad z anglického originálu na twitteru)

Z tohoto je vidět, že nejlepší je se zaměřit na kvalitní tvoření obsahu, tyto updaty Vás poté dlouhodobě a tragicky nezasáhnout.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit