Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Výsledky vyhledávání o víkendu opět zakolísaly

Před týdnem jsme informovali o fluktuaci výsledků vyhledávání, ke které v posledních týdnech dochází. Od finálního zavedení obrovského Google Core updatu uběhly již skoro dva měsíce a po celou dobu ve vyhledávání dochází k výraznějšímu kolísání výsledků – většinou po týdenních intervalech.

Odborníci magazínu Seroundtable.com si všimli, že nejinak tomu bylo i tento víkend. V neděli 16.6.2024 byla zaznamenána znatelná fluktuace výsledků, podobně jako v předchozích týdnech. To dokládá na příkladech několika zahraničních SEO nástrojů, mezi nimiž největší skok uvádějí metriky Accuranker a Algoroo.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Magazín tyto změny přikládá možné aktualizaci, o které Google veřejně neinformoval a nijak ji nepotvrdil. Nutno dodat, že se jedná o převážně zahraniční výsledky, tudíž je otázkou, jestli se výraznější skoky projeví i v CZ a SK vyhledávačích, ve kterých se náhlé změny mohou projevit s několikadenním zpožděním.


Zdroje a odkazy

https://www.seroundtable.com/google-fathers-day-weekend-search-ranking-update-37576.html

https://www.accuranker.com/grump/

https://algoroo.com/

Collabim

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit